Hollywood Diyeti ile Hızlı Zayıflama

Hollywood Diyeti ile Hızlı Zayıflama

Bu diyete Hollywood diyeti denilmesinin amacı, pek çok Hollywood yıldızı tarafından uygulanarak başarılı sonuçlar vermiş olmasıdır. Hızlı kilo verme yöntemleri arasında en çok tercih edilen Hollywood diyeti ile pek çok kişi fazla kilolarından kurtulmuştur. Tüm dünyada hızlı zayıflama yöntemleri arasında bulunan Hollywood diyetinin ilk iki günü sadece sıvı tüketilerek besleniliyor. Sıvı tüketiminden başka herhangi bir besinin alınmaması gereken diyette, taze sıkılmış meyve suları ve su tüketimi konusunda herhangi bir sınırlama bulunmuyor. Hollywood diyetinin normal şartlar altında 1 ay boyunca uygulanması gerekiyor. Fakat 1 ay süreyle diyete devam edemeyenler 6 gün uygulayarak diyeti bırakmaları öneriliyor.

hollywood-diyeti-ile-hizli-zayiflama-1

Hollywood diyetini uygulayan kişilerde bir hafta içinde gözle görülür bir sonuç ortaya çıkmaktadır. Hızlı kilo verme konusunda oldukça başarılı olan bu diyetin sağlıklı olup olmadığı da tartışılmaktadır. Buna rağmen bugüne kadar Hollywood diyeti uygulayıp sağlık problemi gözlenen kimselerin olmadığı bilinmektedir. Bu diyet ile bir ayda 12 ile 15 kilo arasında kilo verildiği gözlenmiştir.

hollywood-diyeti-ile-hizli-zayiflama-3

Bunun yanında 30 gün boyunca uygulanan diyet, tekrar uygulanmak istenilirse en az 1 ay ara verilerek tekrar başlanılması önerilmektedir. Diğer tüm zayıflama yöntemleri içerisinde en çabuk etki eden Hollywood diyeti boyunca günde 2,5 litre su içilmesi gerekmektedir. Bunun dışında tüm diyet listesine harfiyen uyulması, Hollywood diyetinin etkisini arttırmaktadır.

hollywood-diyeti-ile-hizli-zayiflama-2

Hollywood diyeti boyunca kesinlikle, un, şeker, kırmızı et ve baklagillerden oluşan besinlerin tüketilmemesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra bu diyet besin alma konusunda oldukça sınırlı olduğu için, sıvı tüketimine özellikle dikkat edilmeli ve vücudun sıvısız kalmamasına özen gösterilmelidir. Hollywood diyeti kalp, damar hastalıkları bulunanlar ve şeker hastalığı olanlar için önerilmemektedir. Uygulaması zor bir diyet olduğundan sürekli ilaç kullanan kişilerin ve hamilelerin uygulamaması gerekmektedir.

hollywood-diyeti-ile-hizli-zayiflama-5

www.canimanne.com sitesindeki salata tarifleri diyetlerinizde daha hızlı kilo vermenizi sağlayacaktır. Bu tarifleri sosyal medya hesaplarınızda da paylaşırsanız seviniriz.

hollywood-diyeti-ile-hizli-zayiflama-4

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ