Hurma Diyeti ile Hızlı Zayıflayın

Hurma Diyeti ile Hızlı Zayıflayın

Sağlık problemi yaşamayanlar hurma diyeti ile sağlıklı bir şekilde zayıflayabilirler. Hurma, içerisinde bol miktarda demir, potasyum ve lif içermektedir. O nedenle yağ yakımını arttırarak metabolizmayı hızlandırır. Hurma diyeti bağırsakları hızlı bir şekilde harekete geçirerek, kabızlık, şişkinlik gibi rahatsızlıkların kısa sürede azalmasına yardımcı olur. Hurma diyeti ile hızlı zayıflama diyetini uygularken, unlu mamullerden, tatlılardan, katı gıdalardan, işlenmiş her türlü yiyecek ve içeceklerden uzak durmak gerekmektedir. İçecek olarak şekersiz çay içebilirsiniz.

hurma-diyeti-ile-hizli-zayiflayin-1

Özellikle yeşil çay ya da şekersiz bir kahve iyi bir antioksidan içerir. Diyeti uygularken, protein ağırlıklı beslenmek gereklidir. Hurma diyeti ile haftada 7 kiloya kadar zayıflamanız mümkün olmaktadır. Şunu unutmamalıyız ki hiçbir kür tek başına zayıflatmaz, bol su içip, protein ağırlıklı beslenerek, hurma diyeti uygulamanız daha hızlı yağ yakımına sebep olur.

hurma-diyeti-ile-hizli-zayiflayin-5

Aynı zamanda, yemeklerden önce birkaç hurma atıştırmanız size tokluk hissi vererek az yemek yemenize, hatta tatlı isteğinizin azalmasına yardımcı olacaktır. Hurma diyeti olarak en etkili ve hızlı zayıflama diyeti yoğurtlu hurma diyetidir. Bunun için sadece organik hurma ve yağsız yoğurda ihtiyacınız olacak. Hurmanın tok tutucu özelliği ve kan şekeri dengeliyi özelliği, yoğurdun günlük vitamin ihtiyacınızı karşılaması ve yine tok tutma özelliğini birleştirerek, diyetinize iyi bir takviye sağlayacaktır. Hurma diyetini 7 gün aralıklarla tekrarlayabilirsiniz. Etkisinin daha hızlı olması ve daha fazla yağ yakımını arttırabilmeniz için bol su içmeli ve hareket miktarınızı arttırmanız gerekmektedir.

hurma-diyeti-ile-hizli-zayiflayin-3

Hurma Diyeti

Öncelikle hurmaları yıkıyoruz ve bir gece öncesinden suya bırakıyoruz.

Sabah: 1 Kâse yağsız yoğurt 7 hurma

Öğle: 1 Kâse yağsız yoğurt 7 hurma

Akşam: 1 Kâse yağsız yoğurt 7 hurma

Şeklinde 7 gün boyunca her öğünde tekrarlanmalıdır.

hurma-diyeti-ile-hizli-zayiflayin-4

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ