Hurma Diyeti Nasıl Yapılır? Hurma Diyetiyle Ayda 7 Kilo Nasıl Verilir?

Hurma Diyeti Nasıl Yapılır? Hurma Diyetiyle Ayda 7 Kilo Nasıl Verilir?

Son zamanlarda diyet arayışı içerisinde olan kişilerin sıkça başvurduğu ve oldukça memnum kaldığı hurma diyetini sizler için derledik.
Yaz aylarına hazırlık için çoğu kişi şimdiden diyet yapmaya başladı.Ender Saraç’ın etkili ve hızlı kilo verdiren diyetlerinden biri olan hurma yoğurt diyetini zayıflamak isteyenlerin mutlaka denemesinden fayda var. Hurma yapısı nedeniyle tok tutma özelliğine sahip bir yiyecek olması ile bilinmektedir. Yanında tüketilen yağsız yoğurt ile birlikte kilo yakımını hızlandırmaktadır. Diyette ayrıca bol su ve bitki çayları içilmesi de diyetin etkisini arttıran faktörler arasında yer almaktadır.

Hurma Diyeti Nasıl Yapılır?

Gerekli Malzemeler: Hurma, yağsız yoğurt, su ve bitki çayı
Uygulanışı: Her gün sabah, öğle ve akşam öğünlerinde 7 adet hurma, bir kase yağsız yoğurt, bitki çayı tüketilmelidir. Diyet 7 gün sürmektedir. 7 gün boyunca her öğünde sadece 7 adet hurma tüketmeniz gerekmektedir. Diyet boyunca sadece hurma, yağsız yoğurt, bitki çayı ve su tüketebilirsiniz. Bunun dışında herhangi bir şey yeyip içmenize izin verilmiyor. Diyeti sadece 7 gün boyunca uygulamanız daha sonra ara vermeniz gerekiyor. 7 günden fazla bu diyeti uygulamak sağlık açısından zararlı olabilir.
Önemli Not: Diyet boyunca tüketeceğiniz hurmaları bir gün öncesinden bıçak ile kesip suda bekleyebilirsiniz. Hurmaları suda bekletmeniz sizi daha fazla tok tutacaktır. Ayrıca hurmaların suda beklemesi bağırsakların daha iyi çalışmasını sağlayacaktır.

Hurma Diyetinin Uygulanması Videolu Anlatım

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ