İğne Oyası Çeyizlik Havlu Kenar Örnekleri

İğne oyası nasıl yapılır ? iğne oyası video anlatımı var mı ? Havlu kenarı iğne oyası modelleri fiyat nedir ?

İğne oyası çeyizlik havlu kenar örnekleri çeyizlerin vazgeçilmezidir. Nişan bohçasında ilk yer alan damat havlusu olmaktadır. El havluları ve mutfak havlusu olarak çeyizlere sayısızca yapılmaktadır.

Havlu kenar oyalarında iğne oyası modelleri incelik isteyen el işleri arasındadır. İğnenin ucu ile itinayla hanımlarımız yapmaktadırlar. Fiyatları modeline göre değişmektedir. Oldukça değerli olan iğne oyaları fiyatları başka el işlerine göre fiyatları yüksektir.

Video anlatımları olan iğne oyası modellerin yapılışını dikkatlice izleyerek uygulayabilirsiniz. Hiç bilmeyen arkadaşlarımız için kolay iğne oyası örneklerinden başlayarak zamanla yapabilirler. Eliniz yatkınsa video anlatımları izleyerek öğrenebilirsiniz.

Havlu modelleri hediyelik olarak oldukça fazla tercih edilmektedir. Ev hediyelerinde arkadaşlarımıza en güzel havlu alınarak veya elimizden geliyorsa el emeği kenar oyasını yapıp armağan edilmektedir.

İğne Oyası Çeyizlik Havlu Kenar Örnekleri

Havlu seçimini modelinize göre almaya dikkat etmenizde fayda var. Çiçek modeli yapacaksanız havlunun nakış kısmı çiçek olursa örnek kendini daha güzel gösterecektir.

Yine ip seçimi oldukça önemlidir. Nakış kısmındaki renk uyumu ip rengiyle aynı olması uyguladığınız modeli gösterecektir.

Havlu alırken kaliteli havlu alımı oldukça önemlidir.

İğne oyası, havlu kenarı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

İğne Oyası Çeyizlik Havlu Kenar Örnekleri VİDEO ANLATIMLI

Çeyizlik iğne oyası havlu kenarı modelleri simli ip ve beyaz ip kullanılarak yapılmış iğne oyası örnekleri.

Ayşenin iğne oyaları youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

İğne oyası 28 youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Marifetli eller iğne oyası youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

İğne oyası görselleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ