İğne Oyası Kolye Modelleri

İğne oyası kolye modelleri narin ve şık duruşu ile son zamanların yeni gözdesi haline gelmiştir. Çeyiz sandıklarını süsleyen iğne oyalı parçalar aynı zamanda giyim ve aksesuar yapımında da sıklıkla kullanılmaya başlamıştır. İğne oyası ile yapılan küpeler, kolyeleri bileklikler son zamanlarda oldukça moda olmuştur. Sade bir elbise doğru bir kolye seçimi ile harika bir görünüm elde edebilmektedir.

Hazır olarak alınabilecek kolye modelleri bulunsa da el emeği ile yapılan iğne oyası kolye elbisenizin, kombinelerinizin şıklığına şıklık katmayı başaracaktır. El emeği ile yapılan ürünler çok daha fazla kıymetli ve değerlidir.

İğne Oyası Kolye Modelleri

İğne oyası kolye örnekleri oldukça çeşitlidir. Genellikle birden fazla rengin bir arada kullanıldığı modeller bulunmaktadır. Sade ve şık modellerin yanı sıra ağır ve zor modeller de bulunmaktadır. Hem salaş, günlük kolye modelleri olduğu gibi hem de özel davetlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz klasik, ağır modelleri de bulunmaktadır. İğne oyası kolye örneklerinde daha çok çiçek ve yaprak motifleri ön planda olsa da kendine has motiflerde kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Yapacağınız kolyenin renklerini ve modelini kullanacağınız yere ve elbiseye göre seçerseniz daha doğru bir tercih yapmış olursunuz. Günlük elbise üzerine takacaksanız salaş ve sade modelleri, özel davetlerde ve elbiselerde kullanacaksanız daha ağır ve klasik modelleri seçerek rahatlıkla yapabilirsiniz.

İğne oyası ile yapmış olduğunuz örnekleri daha şık ve farklı yapabilmek için inci, boncuk ve pul gibi malzemeleri kullanabilirsiniz. Yeni iğne oyası kolyeleri için sitemizde bulunan görselleri inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ