İğne oyası havlu kenarı yapılışı

İğne oyası havlu kenarı yapılışı iğne oyasının zarafeti güzelliği havlu kenarlarında şıklığı sunmaktadır. Özellikle iğne oyaları çeyizlerin tercihinde olmaktadır. İğne oyaları zor uygulanan el işleri arasında yer almaktadır. Tığ işi kadar yaygın olmayan el işleri arasında yer almaktadır. İğnenin ucu ile yapılan zarif incelik isteyen iğne oyaları havlu kenarlarına fazlasıyla yakışmaktadır. Ağır ve zor örnekleri çeyizlerde damat bohçasında yer almaktadır.

İğne oyaları da diğer oyalarda olduğu gibi kolay örnekleri bulunmaktadır. Yeni öğrenmek isteyen veya günlük havlular için Ada çayı iğne oyası modeli uygun örnektir. Canım anne youtube kanalımızda video anlatımı bulunmaktadır.

Sayfa içeriğimiz de geniş model seçimini bulabilirsiniz. Her kesime hitap edecek iğne oyasını havlu kenar örneklerinin video anlatımlarını sayfamızda bulabilirsiniz.

Havlu modelinize göre ip seçimi oldukça önemlidir. Havluyu ve örneği tam yansıtması için doğru ip renkleri havlunun görselliği artmış olacaktır.

İğne oyası örnekleri, havlu kenarları iğne oyası, iğne oyası havlu kenarları hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlı iğne oyası modeller içinde sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İğne oyası havlu kenarı yapılışı

Daha önce bu örneğin tığ ile örülenini yayınlamıştım bu da çiçek ve yaprak kısmı iğne oyası olarak yapılmış hali. Diğer kısımları yine tığ ile örülüyor. Ben tığ ile örmüştüm görümcem de iğne oyasını denedi resmide ondan çektim biraz aceleye geldi iplerini yakmamıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ