Kara gözlüm lif modeli yapılışı

Kara gözlüm lif modeli yapılışı yeni lif örneklerini siz değerli takipçilerimize sunmaya devam etmekteyiz. Youtube kanallarında lif çalışmaları hanımlarımız tarafından paylaşımlarıyla abonelerine ulaşmaktadır. Lif modelleri el işlerinin en çok uygulanan el işleri arasında yer almaktadır. Kızlarımızın çeyizlerinde lif modelleri fazlasıyla tercih edilmektedir. Nişan bohçalarında damat lif örnekleri ve takım lif modelleri en çok ilgi gören lifler arasında yer almaktadır. Sayfamızda birçok lif çalışmasını bulabilirsiniz. Yeni ve tasarım lif örneklerine yer vermeye devam etmekteyiz.

Kara gözlüm lif modeli de yine hanımlarımızın beğeneceği ve sipariş alan arkadaşlarımız içinde güzel örnek olacağını düşündüğümüz lif modeli olacaktır. Kalan az ipleriniz ile örebileceğiniz lif çalışmasıdır. Farklı renk tonlarına açık lif örneğidir. Kız çocuklarının da seveceği bir modeldir.

Kara gözlüm lif modeli yapılışı

6 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Kutu tekniği ile örülmüştür.

Yapılışı: Üç zincir çekelim ikinci zincir içene fıstık yapalım uç uca beş fıstık yapalım altıncı fıstık açık fıstık olacak yedinci fıstık dimine batıp yapalım birlikte kapatalım. Alt zemin dört fıstık olmuş oluyor. Dörde dört kare hazırlıyoruz. Farklı renk ip ile devam edelim uç köşesinden ipi sabitleyip kutu tekniği ile devam ediyoruz. İki kenarı iki sıra olarak örelim. Kafa kısmını hazırlamış olduk gövdesi için farklı renk ip ile yine kutu tekniği ile devam ediyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek devam edebilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı  hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pembeli örgüler youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Lif modeli yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ