İğne Oyası Takı Modelleri

İğne Oyası Takı Modelleri

Eskiden bu yana iğne oyaları çeyiz sandıklarının demir başı olmayı başarmıştır. Günümüzde çeyiz sandıklarını süsleyen iğne oyalarının kullanım alanları da oldukça genişlemiştir. Bununla beraber de yeni örnekler ve modeller de gün yüzüne çıkmayı başarmıştır.

Son zamanlarda iğne oyası ile yapılan takılar oldukça dikkat çekici olmayı başarmıştır. Giydiğimiz kıyafetler kadar onlara eşlik eden ve tamamlayan aksesuar seçimi de bir o kadar önem taşır. Sizlerde takı ev aksesuarlarınızı hazır olarak almak yerine evde kendi el emeğiniz ile, iğne oyasını kullanarak yapabilirsiniz. El emeği ürünler tek ve size özel olduğu için girdiğiniz ortamda bütün dikkatleri üzerinize toplamak için iyi bir fırsattır. Birçok kadın girdiği ortamlarda dikkat çekmeyi ve eşsiz olmayı ister. Bunun içinde el emeği takıları kullanarak başarabilirsiniz.

İğne oyası takı modelleri oldukça çeşitlidir. İğne oyası ile yapılan kolyeler, bileklikleri küpeler şıklığınıza şıklık katacak ve sizi tamamlayacaktır. İster günlük kullanım için isterseniz de özel davetler için kullanabileceğiniz sade ve ağır modeller bulunmaktadır. Yapmış olduğunuz kolye, bileklik ve küpeleri aynı renk ve modelde yaparak şıklığı tamamlayabilir ve uyum içinde olarak takım yapabilirsiniz.

 İğne oyası takı örnekleri arasında tek renk iplik kullanılarak yapılan modellerin yanı sıra birden fazla rengin bir arada kullanıldığı model ve örneklerde bulunmaktadır. İğne oyasına yeni başlayanlar için sade ve basit modeller olduğu gibi bu işte usta olanlar için daha ağır ve zor modeller de bulunmaktadır. Birçok model ve örnek arasından dilediğinizi seçerek uygulamaya başlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ