İğne oyasına ütü nasıl yapılır? püf noktası

İğne oyasına ütü nasıl yapılır ?iğne oyası yapımı kadar ütüsü de çok önemli olduğunu düşünüyorum. Kırmadan yapılan detay çiçek olabilir veya başka bir model olsun hangi yöne doğru ütü yapılması gerektiğini bilmek hem pratik olmamızı hemde işimizi kolaylık sağlayacaktır.

Bugün canimanne.com sayfası olarak hanımlarımızın oldukça sorduğu  bir konuda yardımcı olmaya çalıştık, elimizden geldiğince sizler için güzel hayatınızı kolaylık sağlayacak videolarımızla karşınızda olmaya çalışıyoruz.

Bazı arkadaşlarımız tabi ki ütü hakkında oldukça bilgi sahibi olabilirler ilk defa iğne oyası yapmış veya satın almış kullanmış ve yıkandıktan sonra ütü yapmak istediğinde detayları bilmeye bilir. Doğru adres olarak video anlatımda detayları bulabilirsiniz.

Ev hanımları günlük hayatlarında ev işlerinde yoğunluk içinde olduklarından zaman adına kendileri vakit kalması için ufak püf noktaları araya biliyorlar. Hayatımızı kolaylaştırmak araştırmak birazda bizlerin elinde değil mi sevgili hanımlar sitemiz için bir çok konuda püf noktalara ulaşa bilirsiniz yazımızın içindeki linke tıklayarak ulaşa bilirsiniz. Yeni püf noktalar ve pratik bilgilerde görüşmek üzere hoşçakalın.

İğne oyasına ütü nasıl yapılır? püf noktası

İlk olarak ütümüzün ayarını ılık olarak ayarlayalım ki direk sıcak ütü yaptığımızda ipler naylon olduğundan yanabilir.

İkinci kural ise ütümüzün ayarını maksimum ayarına getirelim. Tabi ki yine direk ütü basmıyoruz. İğne oyasına bir tülbent veya havlunu diğer uç kısmını koyarak buharla ütü yapabilirsin. Ütüyü yapmadan önce güzel ve düzgün yerleştirmeyi unutmayınız.

Püf noktası, pratik bilgiler hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlarımız için sizlerin beğenileri bizler için oldukça önemlidir.

İğne oyasına ütü nasıl yapılır? püf noktası video anlatımlı olarak izleyerek uygulaya bilirsiniz.

İğne oyası nasıl ütü yapılır

videomda sizlerle mekik ile motiflendirdiğim iyi oyası bir havlu kenarının ütüsünü nasıl yapacağımı paylaşacağım. Herkes farklı tekniklerle iğne oyası ütüsü yapıyor olabilir ben uzun yıllardır bu şekilde yapıyorum iğne oyası ütülerini çok da memnunum. Sizlerle de paylaşmak istedim.
Öncelikle ütümüz kısık ayarda iken iğne oyamızın eğri kırışık duran yerlerini düzeltiyoruz ve ılık bir şekilde üzerinden geçiyoruz. Sonra ütümüzün ısısını maksimuma getirip buharı da açık bir şekilde iğne oyasının üzerini bir bez tülbent ya da havlunun diğer ucuyla kapatarak üzerine basıyoruz . Ve ütüyü tamamlamış oluyoruz .
Sizin de farklı teknikleriniz varsa videomuzun yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Videomuzla ilgili yorumlarınızı da bizlere buradan ulaştırabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ