İki kat kel mekik havlu kenarı yapımı

İki kat kel mekik havlu kenarı yapımı

Kel mekik ve çeşitlik mekik oyası videolu anlatımını yapmıştık, bu videomuz da ise iki kat kel mekik motifli havlu kenarı yapımı ile ilgili tüm detayları paylaştık.

Merhaba sevgili arkadaşlar? canım anne ailesinden herkese kucak dolusu sevgiler selamlar❤
sevgili arkadaşlar bu videomuzda mekikle motiflerinin yaptığımız iki kat kel mekik motifli iğne oyası havlu kenarı modelini sizinle paylaşıyoruz.

Öncelikle malzemeler

? Havlu

?havluyu uygun renk ip

?motifleri yapmak için mekik

?ipleri kesip yakmak için makas ve çakmak

? ve tabii ki iğne

gelelim yapılışına

Öncelikle mekiğimizi kullanarak videoda tüm ayrıntıları anlattığımız iki kat kel mekik diye adlandırdığımız motiflerimizi yapıyoruz ve daha sonra herhangi bir ara modeli kullanarak motiflerimizi ekliyoruz mekik motiflerimizi yakarak sağlamlaştırmayı da unutmayalım arkadaşlar.

videomuzu beğenip paylaşarak bizlere destek olmayı unutmayın,

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz ve yine her zamanki gibi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş eleştiri ve önerilerinizi bekliyor olacağız?
tüm iğne oyası sevenlere Kolay gelsin arkadaşlar??

İki katlı kel mekik, iğne oyası ile havlu kenar modeli yapılışı videolu olarak aşağıdaki videoda anlatılmıştır.

Bu videomuzda şu konuların anlatımı yapılmıştır mekik oyası motif birleştirme, iğne oyası ile mekik ekleme, mekik oyası nasıl eklenir, mekik ekleme modelleri, mekik oyası yazmaya nasıl dikilir, iğne ile mekik oyası yapımı, mekik motifli iğne oyası modelleri, en yeni mekik oyası havlu kenarı örnekleri, mekik oyası modelleri, mekik oyası teknikleri, yeni mekik havlu kenarı modelleri, tek iple mekik oyası nasıl yapılır, mekik havlu kenarı yapılışı, mekik oyası havlu kenarı modelleri yapılışı, mekik havlu kenarları, tığ ile mekik oyası gibi daha bir konuda detaylar verilmiştir.
Kel mekik ile ilgili aşağıdaki görsellerin üzerine tıklayarak büyük halini görebilirsiniz.

Sizler de yaptığınız iğne oyası, havlu kenar modellerini paylaşırken @canimannecom etiketini eklemeyi unutmayın, ayrıca her türlü soru ve öneriler için yorum yapabilirsiniz.

Web sitemizde iğne oyası veya havlu kenarı ile ilgili binlerce model ve yapılışını bulabilirsiniz, iğne oyası ve havlu kenarı kategorilerini takip edebilirsiniz.

 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Firdevs dedi ki:

    Bu mekik ters mekik mi düz mekik mi

BİR YORUM YAZ