İki Renkli Bebek Patikleri

İki Renkli Bebek Patikleri

 Soğuk kış günlerinin gelmesi ile beraber atkı, bere ve patiklere olan ihtiyacımızda arttı. Kadınlar kendileri için ördükleri kadar en değerli varlıkları olan bebekleri içinde kış hazırlıkları yapmaktadır. Birbirinden şık bebek giyim ürünlerini sizlerde dilerseniz rahatlıkla yapabilirsiniz.

blank

El örgüsünden yapılmış kazaklar, yelekler, hırkalar ve mini mini patikleri örmek eminim ki sizinde oldukça hoşunuza gidecek. Bebek kıyafetleri küçük parçalardan oluştuğu için örmesi de daha kolay ve keyiflidir.

blank

   El örgüsü bebek patikleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Şiş ile örülenleri olduğu gibi tığ işi örgü ile yapılanları da vardır. Son zamanlarda tığ ile yapılan modeller daha fazla ilgi görmeye başlamıştır.

El örgüsü bebek patiklerini tek renk iplik ile yapabileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak şık modeller de elde edebilirsiniz. İki renkli bebek patikleri örerken kız bebekler için daha çok beyaz ve pudra tonları daha ağırlıklı olarak kullanılırken erkek bebekler için yapılan patiklerde daha çok beyaz ve mavi tonları daha ağırlıklı olarak kullanılmaktadır.

El örgüsü bebek patiklerinizin daha şık ve gösterişli olmasını isterseniz eğer inciler ve püsküller ile süsleyebilirsiniz. Böylelikle daha şık görünmesini sağlamış olursunuz.

blank

Birbirinden şık ve farklı bebek patikleri modelleri için sitemizdeki görselleri takip edebilirsiniz. Buradaki modelleri örnek olarak alabileceğiniz gibi kendiniz de hayal gücünüzü kullanarak farklı tasarımlar yapabilirsiniz. Bebek patikleri küçük parçalardan oluştuğu için örmesi gayet keyifli ve kolaydır. El örgüsü bilen her bayanın rahatlıkla yapabileceği kolaylıktadır. Kendi bebeğiniz için yapabileceğiniz gibi sevdiklerinizin, arkadaşlarınızın bebekleri içinde örebilir ve hediye edebilirsiniz. El emeği verilerek yapılan hediyeler hiç şüphesiz ki daha değerlidir.

blank
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ