İki renkli çok amaçlı tığ işi örgü yapımı

İki renkli çok amaçlı tığ işi örgü yapımı

İki renkli çok amaçlı tığ işi örgü yapımı kolay model olan tığ işi trabzan örneğini birçok modelde uygulayabilirsiniz. Çok amaçlı örgü modelini yazlık örgülerde, bebek örgülerinde tercih edebilirsiniz.

Örgü modelleri ister tığ işi veya şiş örgü modeli olsun hanımlarımızın kış boyunca elinden düşmeyen örgü modelleri kazak, yelek, atkı, bere ve patik modelleri olarak uygulanmaktadır. Sayısız örgü örneği olması her kesime hitap etmektedir. Yapılışları kolay ve zor olarak sınıflandırdığımızda kişinin yapabileceği model seçimi olarak sunulmaktadır. Youtube kanalları olması hanımlarımıza oldukça kolaylık sağlamaktadır. Aradıkları modelleri kısa sürede bularak izleyerek örmektedirler. Teknoloji ile zor örnek yapılışını azaltmaktadır. Canım anne youtıbe kanalımıza abone olarak en yeni modelleri takip edebilirsiniz. Sitemizde farklı örgüye dair video anlatımları da bulabilirsiniz.

İki renkli çok amaçlı tığ işi örgü yapımı,

Modelin yapılışı: Yapacağınız modele göre zincir sayısını ayarladıktan sonra küçük kutular oluşturuyoruz. Modelin tersini çevirelim iki kutu içine trabzan uyguluyoruz. Kutu içinde iki trabzan yaptıktan sonra üçüncü tranzanı alt köşeden alıp çapraz görüntü veriyoruz. Devamında yine küçük kutu zemini hazırlıyoruz. Sonra yine trabzan modelini uyguluyoruz. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz şimdiden kolay gelsin.

Tığ işi modelleri, örgü modelleri, örgü hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

İki renkli çok amaçlı tığ işi örgü yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ