İki renkli iki şiş patik yapılışı

İki renkli iki şiş patik yapılışı görselliği güzel olan yapımı kolay patik modelimizi günlük ve çeyizlik olarak yapabilirsiniz.

İki renk tercihini kıyafetlerinize uygun renk ip seçerek uyumu yakalayabilirsiniz.

Şiş patik modelleri sevenler için sayfamızda, boncuklu patik, Tunus modeli ve birçok örneği bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni güzel patik modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

İki renkli iki şiş patik yapılışı

2 Renk patik ipi

3 Numaralı şiş kullanımı

4 Adet normal şiş

2 Numara tığ

Tekniği haroşa

57 İlmek atarak başlayalım bütün ilmekleri düz örgü olarak örelim. Devamında 27 ilmek düz örelim, üç ilmek birlikte örelim, 27 ilmek düz örelim.

3. Sıra hepsini örelim, 4. sırada 26 ilmek düz örelim, üç ilmek birlikte örelim ve 26 ilmek düz örgü, 5. sırada hepsini düz örelim, 6. sırada 25 ilmek örelim ve model aynı teknik ile 19 ilmek kalana kadar aynı şekilde devam edelim.

19 İlmek kalana kadar ördükten sonra ön kısım yapımına geçilmektedir. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Patik modelleri, örgü patik yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

İki renkli iki şiş patik yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ