İki Renkli Tunus İşi Tuğla Modeli

İki Renkli Tunus İşi Tuğla Modeli

İki renkli Tunus işi tuğla modeli yapılışı harika görseli olan Tunus işi örgü modelini erkek bebek süveter, kazak modelinde uygulayabilirsiniz. Ayrıca bebek örgü modellerinde battaniye, bebek yeleklerinde tercih edebilirsiniz.

İki Renkli Tunus İşi Tuğla Modeli

Yapacağınız modele göre ip ve ip ve elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Model anlatımında ince bebe yünü ve 3 numara tığ kullanılmıştır.

Yapılışı: Model anlatımında zincir sayısı verilmemiştir. Uygulayacağınız modele göre zincir çekerek başlayalım her zincirden bir ilmek çıkartalım, sonrasında ilmekleri toplayıp sıra başına gelelim. Tunus işi uyguluyoruz. Üç sıra aynı şekilde örelim, üç sıra bitiminde diğer renk ile devam edelim ilk ilmek ikinci ilmek örüp ikinci ilmeğin altında ki iki ilmeği örelim toplayıp yukarı çıkalım, beş ilmek örelim arada ördüğümüz ilmek sayısını tek sayı olarak ayarlayalım, yine aynı şekilde örerek devam edelim ve ilmekleri çıkartalım, diğer renk ile üç sıra düz örgü örelim tekrar sonra model kurup devam edelim. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Tunus işi, örgü modelleri tığ işi örgü örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Yapım aşamalarını detaylı bir şekilde videomuzdan takip edebilirsiniz.

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz.

Bu ve bunun gibi çok daha fazla anlatımlar için; sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

İki Renkli Tunus İşi Tuğla Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ