Canım Anne

İki renkli uzun lif yapılışı

İki renkli uzun lif yapılışı bir önceki paylaşımda yuvarlak modelini sizler için paylaşmıştık japon şemsiyesi lif modeli olarak takım çalışması yapabilirsiniz. Kolay lif modeli arayanlar için görselliği de oldukça güzel iki renkli uzun lif modelimizi uygulayabilirsiniz.

Çeyizlerin vazgeçilmezi lif modelleri bir çok modeli bulunan her model ayrı güzel olan lif örnekleri, nişan bohçalarında yer almaktadır. Takım lif modelleri çeyizlerde daha sık yapılan modeller arasında yer almaktadır.

Lif modellerinin video anlatımlı olması yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde oldukça fayda sağlamaktadır. Kolaylıkla istediğiniz modeli uygulayabilirsiniz. Sayfamızda en yeni ve farklı lif modellerini bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak modellere ulaşabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

İki renkli uzun lif yapılışı

İstediğiniz iki renk ip seçebilirsiniz.

Elinize yatkın tığ seçimi

3 Küçük yuvarlak parça yapıp birbirine ekliyoruz. Uzun lif modelini yapmış oluyoruz.

Modele sihirli halka ile başlanmıştır. Sizler zincir çekerek halkada yapabilirsiniz. Halkanın içine fıstık uygulaması yapıyoruz. Dört dolgulu toplamda 6 fıstık yapalım aralarda zincir çekelim. Aradaki zincire farklı renk ile fıstık yapalım. Üç zincir çekelim fıstık tepesine batalım tekrar üç zincir ara zincire fıstık yapalım sıra sonuna kadar aynı işlemi yapıyoruz.

Devamında her fıstık tepesine üç fıstık yapalım aralarda tek zincir çekip sırayı tamamlayalım. Diğer ip ile fıstık yaparak devam edelim, modeli istediğimiz boyuta gelene kadar çalışalım. Toplamda 3 parçadan oluyor. Detayları için video anlatımı izleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Sibelle örgü youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

İki renkli uzun lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

%d blogcu bunu beğendi: