İki Şiş Haroşa Tekniği Yapımı

İki Şiş Haroşa Tekniği Yapımı

Merhaba sevgili arkadaşlar canım anne YouTube kanalımıza hoşgeldiniz

İki şiş haroşa tekniği yapımı çok amaçlı örgü tekniği olabilecek anlatımdır. Örgü modellerinde olmazsa olmazlardan, bir modelde uygulanan haroşa modelini sizler için bilmeyen arkadaşlarımıza video anlatımlı olarak paylaşıyoruz.

Yeni öğrenmek isteyen genç arkadaşlarımız için güzel deneyimler olacaktır. Bir çok örgü başlama video anlatımları kanalımızda ve sayfamızda mevcuttur. Kolaylıkla örgü tekniklerini öğrene bilirsiniz.

İki şiş haroşa tekniği örgü modellerinin demir başı diyebiliriz. Onsuz olmayan bir model yok gibi, bere, şal, atkı, yeleklerde olmazsa olmaz ön pat kısmında, en çok kullanılan örgü tekniği haroşa modelidir. İki şiş haroşa ile çok güzel yelek modelleri yapılmaktadır. Kolay ve basit olarak gördüğümüz teknikler harika örgüler ortaya çıkabiliyor. Öğrenmek isteyen herkese çok kolay gelsin dileklerimiz iletiyorum. Yeni güzel anlatımlarda buluşmak üzere hoşçakalın.

İki Şiş Haroşa Tekniği Yapımı

Yapacağınız örgü modeline göre ilmek atabilirsiniz. Nerede kullanacaksanız onun boyutuna göre ilmek sayımızı azalta veya çoğalta bilirsiniz. Yine modelinize göre ip tercihiniz olsun. İp kalın ve ince oluşuna göre şiş tercihinde bulunun örgü modelinizin görselliği güzel olacaktır.

İlk olarak yapacak olan arkadaşlarımız için oldukça faydalı videomuz olacaktır. Bir çok örgü tekniğinde kullana bilirsiniz. Kolay gelsin.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin…

Örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

İki Şiş Haroşa Tekniği Yapımı VİDEO ANLATIM

İki şiş haroşa yapımı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ