Verev Lif Modeli Yapımı

Merhaba sevgili arkadaşlar… Canım anne YouTube kanalına hoşgeldiniz

Verev lif modeli yapımı kolay ve görselliği farklı olan lif modeli arıyorsanız verev lif modeli yapılışı sizin aradığınız lif örneği neden olmasın. Lif modellerinde yenilik arayan arkadaşlarımız için verev lif modelimiz farklı renklerde yapılarak kendi tarzınızı gösterebilirsiniz.

Çeyizlik lif modellerine yenisini eklemek isteyenler için verev lif modeli çeyiziniz için farklılık katacaktır. Yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde oldukça basit modeldir. İlk yapacağınız lif örneği olabilir video anlatımı oldukça yardımcı olacaktır. Detaylı anlatım ile modelimizi yapabilirsiniz.

Banyo lif modelleri yapıp satış yapan hanımlarımız içinde verev lif örneğimizi yapabilirler. Değişik lif modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşmanız mümkündür. Lif modellerinde yeni paylaşımlarla tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Verev Lif Modeli Yapımı

6 Numara 1,40 mm tığ seçimi, sizler elinize yatkın tığ tercih ediniz.

Modelimizde 15 fıstık eninde yapılmıştır. Model anlatımında daha az olarak fıstık uygulaması yapılmıştır.

İlk olarak 3 zincir çekip ipimizi uzatıp fıstık uygulaması yapıyoruz. Bu modelimizde biraz küçük boyutta yapıyoruz. Başlangıç fıstıkları istediğiniz kadar yapabilirsiniz. Lif modelinizin büyüklüğüne siz karar vereceksiniz. Modelimizde ikili fıstık uygulaması yapıyoruz. İkili fıstıkta ikisini bir toplayıp kapatıyoruz. Lif modelimiz kutu tekniği uygulamasıdır. Verev lif modelimizin detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapmak isteyen herkese çok kolay gelsin.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Verev Lif Modeli Yapımı VİDEO ANLATIM

Verev lif yapımı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ