İki şiş işlemeli patik yapılışı

İki şiş işlemeli patik yapılışı oldukça şık olan patik modelidir. İşlemeli patik örneklerini seviyorsanız ayağınızda oldukça güzel duracak model olduğunuzu düşünüyoruz.

Çeyizlerin oldukça fazla yapılanı patik örnekleridir. Bir çok modeli bulunan patik modelleri çeyizleri süslemeye devam etmektedir. Tığ işi, Tunus işi ve şiş modelleri farklı etnikleri bulunmaktadır. Çeyizlerde en güzel ve ağır modeller nişan bohçasında yer almaktadır. En güzel patik modelleri için sayfamıza göz atabilirsiniz. Yazımızdaki linke tıklayabilirsiniz. Yeni farklı patik örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

İki şiş işlemeli patik yapılışı

Haroşa ve işlemeli patik modeli

37, 38 Ayaklar için uygundur.

Dikişsiz patik modelidir.

Patik ipi 1 yumak kullanılmıştır.

İşleme ipi lif ipi kullanılmıştır.

Elinize ve ipe göre şiş kullanabilirsiniz.

Tığ

İlk olarak burun kısmından başlamaktadır. 13 İlmek atarak başlayalım haroşa tekniği örüyoruz. Model arttırma işlemi ile devam etmektedir. Örgümüzün ön yüzünde her sıra iki ilmek artmaktadır. Toplamda 19 tane delik oluşana kadar arttırmaya devam edelim.

Devamında ilmek ayrımını yapıyoruz. Modelin detaylı yapım aşaması için video anlatımını izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyorum.

Patik modelleri, örgü patik modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız bizler için değerlidir.

İki şiş işlemeli patik yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ