İki Şiş Patik Modelleri

İki Şiş Patik Modelleri

İki şişle örülen patik modelleri bilenler için oldukça kolay örgü modelleri arasında yer alır. Öğrenmesi de oldukça kolay olan bu modeller patiklerde çok sık tercih edilir. İki şiş patik modelleri şık ve estetik görünümleri ile dikkat çeker. İki şişle patik örneği yapan hanımların renk uyumuna dikkat etmesi gerekir. Uyumlu renklerden örülen patikler ayaklarda daha şık durur. Çocuk Patik Modelleri İki Şiş Kolay Bot Patik Yapılışı konulu içeriğimizde çocuklarınız için harika ve sıcacık tutacak örgü bot yapımı videolu ve resimli şekilde anlatılmıştır. Ayrıca sayfada örgü çocuk botu yapımı ile ilgili detaylı yazı da yer almaktadır.

iki-sis-patik-modelleri
İki Şiş Patik Modelleri

İki Şiş Patik Modelleri Yeni Örnekler

İki şiş patik modelleri ile ilgilenenler bu örneklerin Anadolu kültüründen günümüze kadar ulaştığını bilirler. Eski dönemlerde neredeyse herkesin iki şiş patik örnekleri yaptığı çoğumuzun anılarında hala canlıdır. Ancak günümüzde gençler tarafından çok da bilinmeyen iki şişle örülen patikler örmenin çoğu kişi zor olduğunu düşünür. Hiç bilmeyenler izlerken yapamayacaklarını düşünseler de acemiler için kolay iki şiş patik örnekleri de vardır. Çevrenizde bu patiklerden ören kişilerden yardım alabileceğiniz gibi sitemizde pek çok sayfada resimli örgü patik örnekleri, yeni bayan patik örgü modeller, örgü patik modelleri videolu anlatımlar yer alır. Her içeriğimizde resim ve videonun yanı sıra ayrıca yazılı olarak da o modelin nasıl yapıldığı aşama anlatılır.

iki-sis-patik-modelleri
İki Şiş Patik Örnekleri

Çift Şiş Örgü Patik Örnekleri

İki şiş patik modelleri ayaklarda çok şık durması nedeniyle hamarat hanımlar tarafından çokça örülür. İki şişle örülen patik örnekleri ayrıca genç kız çeyizlerinde de eskilerden bugüne dek yer alan kıymetli el emeği örgülerdendir. Kendiniz, sevdikleriniz, çocuklarınız için örebileceğiniz bu eşsiz örnekler hediyelik olarak da çok değerlidir. Eski zamanlardan kalma bu el emeği iki şiş patik örgü örnekleri sitemizde pek çok sayfadadır.

iki-sis-patik-modelleri
İki Şişle Örülen Patikler
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ