İkili burgu patik yapımı

İkili burgu patik yapımı

İkili burgu patik yapımı yine en güzel örgü patik modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Çeyizlik patik modelleri arasında yer alabilecek şık bir patik örneğidir. Yapılışı video anlatımlı olması sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır.

İkili burgu patik modeli herkesin rahatlıkla yapabileceği örnektir. Kızlarımızın çeyizleri içinde sayısız patikler yapılmaktadır. Sayfamızda en yeni ve farklı patik yapılışlarını bulabilirsiniz sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

Patik modelleri yapıp satışa sunan arkadaşlarımız içinde ikili burgu modelimiz çok beğenilecektir bol siparişler getirmesi dileğiyle, linkimize tıklayarak farklı patik modellerine ulaşabilirsiniz. En güzel örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

İkili burgu patik yapımı

İkili burgu patik modeli

37-38 numara ayaklar için uygundur.

Malzemelerimiz 1 yumak patik ipi

3 Numara misina veya normal şiş

2 Adet düğme

Patiğimiz taban kısmından 112 ilmek atarak başlanıyor 30 sıra düz örgü (haroşa) 15 diş İlmek ayırımlar sağ 47 orta 18 sol 47 ilmek olacak

1. Sıra 47 ilmek örelim sağ taraf orta kısım 17 ilmek örelim 18 ve 19. İlmiği birlikte örelim geri dönüp 3 ilmek haroşa 12 ilmek ters 3 ilmek haroşa şeklinde 2 sıra örelim 3. Sıra da ilk 6 ilmeği burgu yapıyoruz 3 sıra ördükten sonra son 6 ilmeği de burgu yapıyoruz her 3 sıradan bir burgu yapıyoruz burgularımızın arasında 6 sıra var yandaki haroşalar 21 diş olana kadar kesme işlemleri devam ediyor en son 26 ilmek sağ 18 orta 26 sol kalacak üst kesim sağ da 10 ilmek orta 18 ilmek 8 tane bırakıyoruz solda 10 ilmek kesiyoruz 1 sıra haroşa dan sonra 21 ilmek çıkartıyoruz 3 diş haroşa örüp artırdığımız 21 ilmeğin son 2 tane ilerisi ilik açıyoruz 3 diş daha haroşa örerek patik modelimizi tamamlıyoruz. Son olarak arka ve taban dikişini yapıyoruz düğme dikerek bitiriyoruz.

Örgü, örgüler ve el işleri, patik yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

İkili burgu patik yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ