İkili Trabzan Tekniği Nasıl Yapılır ?

İkili Trabzan Tekniği Nasıl Yapılır ?

Merhaba sevgili arkadaşlar

Bu videomuzda temel tığ tekniklerinden ikili trabzan tekniğini anlattık sizler için. Özellikle yeni başlayacak arkadaşların çok işine yarayacağını düşündüğümüz için ikili trabzan modelini detaylı bir şekilde açıklamaya çalıştık.

Bir çok örgü modelinde ismini çok sık duyduğumuz trabzan modeli nasıl yapılır. Onsuz hiç bir model neredeyse yapılmamaktadır. Özellikle lif modellerinde oldukça fazla uygulanan ikili trabzan tekniği nasıl yapılır diyen bir çok arkadaşımıza video anlatımımız oldukça yardımcı olacaktır.

Örgü modelleri yeni öğrenmeye başlayan hiç bilmeyen arkadaşlarımız kolaylıkla yapabilecekleri ikili trabzan tekniğini videomuzu izleyerek kolaylıkla yapabileceklerdir.

Farklı örgü tekniklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle umarım sizler için faydalı bir video anlatım olmuştur.

İkili Trabzan Tekniği Nasıl Yapılır ?

Trabzan tam ismini tığ üzerine aldığımız ipi ve ilmeği kaç defa da çıkardığımızla alakalı sayılar ekleyerek trabzanın tam adını belirleriz. İkili trabzan dediğimiz tığın üzerinde bulunan toplam 3 ilmeği 2 hamlede tığdan çıkarmamıza diyoruz. İkili trabzan birçok tığ işi modelde yer alır. Ayrıca ikili trabzan başlı başına bir modeldir. Yani sadece ikili trabzan tekniği ile bir bebek battaniyesi, bir yelek, bir kazak, bir patik, bir bere ve bunlar gibi daha bir sürü şey örebilirsiniz.

Videomuzu beğendiyseniz
Beğen butonuna basmayı lütfen unutmayın…
İkili trabzan benzeri ya da daha farklı istediğiniz teknikler varsa yorumlar aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz.
Ayrıca videomuzla ilgili görüş , öneri ve sorularınızı bizlere yorumlar kısmından iletebilirsiniz.
Hoşçakalın…

Tığ işi, örgü teknikleri, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

İkili Trabzan Tekniği Nasıl Yapılır VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ