Kare kilim lif modeli yapılışı

Merhabalar sevgili lif sevenler örgü seven takipçilerimiz için yeni lif modeli olan kilim lif modelini sizlerin beğenisine sunuyorum.

Kare kilim lif modeli yapılışı kare lif modeli sevenler için harika detayları olan kilim desenini lif modeline tasarım yapılmış güzel bir lif çalışması sizleri beklemektedir.

Kızlarımızın çeyizleri içinde oldukça çok yapılan lif modelleri annelerimizin özenerek, severek yapmaktadırlar. Kare kilim lif modeli yapımı da annelerimizin dikkatini çeken bir model olacaktır. Lif çeyizlik modeller arasında yer bulacağını düşündüğüm kare lif modelidir.

Banyo lif modeli siparişleri alan arkadaşlarımız içinde canimanne.com sayfamızda oldukça birbirinden farklı lif örneklerimiz mevcuttur. Kare kilim lif modelimiz de hanımlarımızın ilgisini çeken bir çalışma olacaktır.

Yeni öğrenecek arkadaşlarımız içinde video anlatımı oldukça yardımcı olacaktır. Kolaylıkla yapılabilecek bir lif modelidir. Yeni lif örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Kare kilim lif modeli yapılışı

Kare kilim lif modeli detayları

3 Renk lif ipi tercih edilmiştir.

Boyutu büyüktür.

Kutu tekniği kullanılmıştır.

Makas, tığ 7 numaradır.

Üst üste 3 adet fıstık uygulaması yapılarak başlanan bir modeldir. İki adet kutu yapıyoruz. Orta kısımda dört kutu olacak şekilde yapılacaktır. Toplamda sekiz kutu elde edeceğiz. Fıstık uygulamasında kaç dolgulu istiyorsanız yapabilirsiniz.

Orta kısımda büyük bir kare elde etmiş olduk, diğer renk ipimizi bağlayıp orta kısım detaylarını yapmaya devam ediyoruz. Detaylı yapılış için video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz.

Lif modelleri, lif modeli ve örnekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla bizleri desteklerseniz bizlerle çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Kare kilim lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ