İlginç Lif Modelleri

İlginç Lif Modelleri

Örgü her zaman diğerlerine göre bir sıfır önde olan bir materyaldir. Doğal oluşu ve dayanıklı oluşu büyük bir etmendir. Banyo da insanın en doğal haliyle kaldığı yerdir. Ve günün toksinlerini, dış etmenlerin üzerimize sindiği tüm pis koku, toz, kir, çamur ve daha birçok olumsuzluğu suyla arınarak sağlayabiliriz. Bunun için de mutlaka sabun yanında bir lif kullanırız. Örgü banyo lif modelleri piyasada çeşitlilik gösterir. Ancak hiçbiri el örgüsünün yerini tutmaz. El örgüsü lif modelleri her zaman diğer malzemelere fark atmıştır.

Esnekliği ve dayanıklılığı ile banyo sonrası makinada da kolaylıkla yıkanabilen el örgü lif modelleri uzun süre banyoda kullanmak mümkündür. Örgü lifler sadece kendi banyolarımız için değildir. Yeni evlenen çifte ev hediyesi olarak göndermekten tutun da, yeni doğan bebeğe işlenmiş çeşitli figürlü banyo lifi modelleri  hediye edilebilir. Ve el yapımı olduğu için emin olun çok daha kıymetlidir.

Son zamanlarda örgü lif modellerinde çeşitlilik oldukça artmıştır. Özellikle çeyizlik için kullanılan lifler, hurçlara, sandıklara girmek için yetenekli ellerde özenle örülmeye başlanır.

Çok çeşitlilik gösteren modeller arasında; tığ işi lif modelleri, baklava dilimli lifler, merdiven gibi çıkan lifler, çiçek kabartmalı lif modelleri vardır. Animasyon dünyasının tüm renkli ve sevimli kahramanları; Mickey ve Minnie Mouse, Donald Duck, minyonlar, çeşitli emojiler; gülen, ağlayan, sırıtan, düşünen, bebek figürleri, çeşitli hayvan modelleri liflerde boy gösterir. Sınırsız hayal gücüne dayanan bu tasarımların banyoda sırtınızı, elinizi, yüzünüzü, vücudunuzu keselemesi harika değil mi?

Beğendiğiniz bir örgü lif modelinin fotoğrafını çekmeniz yeterli. Ya da kafanızda tasarladığınız bir modeli anlatmanız. Kısa sürede sizin de banyonuzu emektar eller örüp, süsleyecektir.

Mesela mor üzüm taneli örgü lifin banyodaki duruşu, sizin de içinizi ısıtmadı mı?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ