Canım Anne

İnanılmaz Nane Üretim Yöntemi

İnanılmaz Nane Üretim Yöntemi

İnanılmaz nane üretim yöntemi bahçesinde nane yetiştiren veya balkonunda saksıda nane yetiştiren bir çok hanımlarımız vardır. Bu yöntemi bilmeyen veya uygulamayan çoğunluk olduğunu düşünüyorum. İlk defa uygulayacağınız vede çok memnun kalacağınızı düşünüyoruz.

Uzun saksı içinde veya bahçenizde saksısız yetiştirme yapanlar için harika bir yöntem az yerde çok nane üretimi kış mevsimi için nane kurutma yöntemi yapanlar için oldukça fazla naneye ihtiyaç olmaktadır. Kendimiz için komşularımıza, evli olanlar kızlarına kışlık nane kurutup verenler için nane yetiştirmenin en güzel üretim yöntemini sizlerle buluşturuyoruz.

İnanılmaz Nane Üretim Yöntemi

İlk olarak nane fidelerini uzun keselim yapraklarını temizleyelim istediğimiz alan saksı ise uzun saksı tercihiniz olursa daha sağlıklı ve daha çok nane yetişmesini sağlayacaksınız.

Yapraklarını temizlediğimiz nane dallarını saksı enine göre keselim ve sık sık enine yerleştirelim üzerine toprak ve su ekleyip köklenmeye ve büyümeye bırakalım. Videomuzu izleyerek sonucu göreceksiniz bilmediğiniz oldukça faydalı bir video anlatımı sizleri beklemektedir. İyi seyirler bol nane üretimi dileğiyle ;

Bahçe işleri, bitki yetiştirme hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterlidir. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

İnanılmaz Nane Üretim Yöntemi VİDEO ANLATIM

Hayallerimi yaşıyorum youtube kanalına bu güzel anlatımı için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ