Anlatımlı kolay patik yapımı

Anlatımlı kolay patik yapımı çeyizlik, hediyelik veya sipariş alan hanımlarımız için çok kolay ve ayakta şık duran patik modelimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Anlatımlı kolay patik modeli yapılışı çok kolay olan bir patik örneğidir. Kızlarınızın çeyizinde olması gereken patik modelleri arasında yer alabileceği günlük kullanım için ideal patik modelidir.

Patik modellerinden sipariş alan hanımlarımız içinde sayfamızda bir çok patik modeli bulunmaktadır. Tığ işi, beş şiş, iki şiş gibi farklı modellere ulaşabilirsiniz.

Yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde video anlatımlarımız oldukça yardımcı olacaktır. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Anlatımlı kolay patik yapımı

35/ 36 Numara ayaklar için uygundur.

3 Numaralı şiş kullanımı

Dikiş iğnesi

Patik ipi istediğiniz marka tercih edebilirsiniz.

İlk olarak 50 ilmek atarak modelimize başlayalım. İlk sıramızı haroşa örelim. 6 ilmek haraşo örelim, diğer ilmekleri bir ters bir düz örelim son 6 ilmek kalana kadar örelim 6 ilmeği örmeden örgümüzün çevirip bir ters bir düz 6 ilmek kalana kadar örelim 6 ilmeği örmeden tekrar örgümüzü çevirip bir ters bir düz örelim 3 sırada hepsini örelim. Örgümüzü çevirip bütün ilmekleri düz örelim. Yine 6 ilmek haraşo örelim bu sıramızda ters ilmeğin üstüne düz, düz ilmeğin üstüne ters örelim. Kenar haraşo modeli 21 olana kadar yapalım. Detaylı yapılış için video anlatımını izleyerek uygulaya bilirsiniz. Kolay gelsin.

Patik modeli, patik yapılışları, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Anlatımlı kolay patik yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ