İncili çiçek bahçesi lif yapımı

İncili çiçek bahçesi lif yapımı kolay model görselliği oldukça şık lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Kutu tekniği ve yıldız tekniği bilikte uygulanan güzel lif modelini ister çeyizlere veya hediyelik tercih edebilirsiniz.

Kare lif modeli seviyorsanız mutlaka yapacağınız lif örnekleri arasında olması gereken modeldir.

Çeyizlik lif modelleri günümüzün en çok uygulanan tığ işi örgü modelleri arasında yer almaktadır. Yapılışları youtube kanallarında video anlatımı ile hanımlarımıza her gün yeni video anlatımlı lif modelleri sunulmaktadır. Video anlatımlar oldukça fayda sağlamaktadır. Sitemizde video anlatımlı birbirinden güzel ve yeni lif çalışmalarını bulabilirsiniz.

İncili çiçek bahçesi lif yapımı

3 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Yapılışı: Modelin yapımına orta kısımdan başlanmaktadır. Uç uca on bir fıstık yapalım, on birinci fıstığın tepesine açık fıstık dibine fıstık, karşısına fıstık yapıp birlikte kapatalım, tepesine bir, dibine bir, karşıya bir açık fıstık yapalım ve birlikte kapatalım, Yıldız tekniği uyguluyoruz. Sıra sonuna kadar aynı işlemi yapıyoruz. Sıra başında tekrar üçlü fıstık kapatıp yeşil renk ip ile yaprak detaylarını uyguluyoruz. Orta kısımda küçük kare parça hazırlıyoruz. Etrafını kutu tekniği ile yaparak kare formunu veriyoruz. Süsleme detayları ve yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Sibelle örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

İncili çiçek bahçesi lif yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ