İncili Çiçek Motifi Yapımı

İncili Çiçek Motifi Yapımı

Canimanne.com dan herkese merhabalar, bugün sizlerden çokça istek alan ve çok beğenilen incili çiçek motifinin yapılışını anlatmaya çalıştık. Daha şık görünmesini isterseniz ince ip kullanmanızı öneriyoruz, angora simli ip kullandık. Tığ olarak da 3mm numara tığ kullanabilirsiniz, videoda 2mm demişiz orayı 3mm tığ olarak dikkate alın.

İncili çiçek motifini patikler de sıkça karşılaştığımız bir motifin anlatımını yapacağız. Ben broş olarak tasarladım ancak sizler farklı yerlerde de kullanbilirsiniz. Arkası broş iğneli olunca patiklere de hırkalara da bluz veya elbiselere de kolayca monte edilebilir. Angora iplerle çok zarif duran bir motif oldu.

Ama parlak yapıda merserize karışımlı iplerle de güzel duracaktır. Ben çiçeğimizin ortasına incili taşlı bir aparat monte ettim. Dilerseniz sadece incilerle süsleyebilirsiniz.

Tığ işi biliyorsanız kolayca yapabileceğiniz bir motif.

2-3 mm tığla örebilirsiniz..

Ben 2 farklı tığla farklı iplerle çalıştım değişik iplerle farklı sonuçlar alabilirim diye deneme yaptım.. Ama en çok angora iple olanı beğendim..

Aşağıda videomuzu izleyerek motifimizi keyifle örmeniz dileğiyle.. Herhangi bir sorunuz olursa bize sitemizden veya İnstagram hesabımızdan ulaşabilirsiniz..

İncili çiçek motifinin VİDEOLU ANLATIMI

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ