İncili çiçekli kese lif modeli yapımı

İncili çiçekli kese lif modeli yapımı kese lif modeli tercih edenler için oldukça güzel ve farklı görselliği ile sizlerin beğenisini beklemektedir. Lif modelleri en çok yapılan el işleri olmaya devam ediyor. Farklı bir çok yeni tasarım hanımlarımız tarafından oluşturulmaktadır.

Çeyizlik lif modeli olarak tercihler arasında yer alabilecek incili çiçekli kese lif modeli annelerimizin tercihinde olabilecek bir lif örneğidir.

Yeni yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde video anlatımlarımız oldukça yardımcı olacaktır. Bir çok lif modelimizin video anlatımı sayfamızda bulunmaktadır. Ziyaret ederek en güzel lif modellerine ulaşabilirsiniz.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan arkadaşlarımız içinde sayısız lif örneklerimiz bulunmaktadır. İncili çiçekli kese lif modeli oldukça şıklığı ile ilgileri üzerine çekebilecek bir lif çalışmasıdır. Sizlere bol bol sipariş getirmesi dileklerimle, yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

İncili çiçekli kese lif modeli yapımı

İncili çiçekli kese lif modeli yapımı

Modelimizin yapımı için 7 numara tığ tercih edilmiştir.

Tek renk lif ipi ve 9 adet yarim inci boncuk kullanılıyor.

İki katli modelimiz için yıldız tekniğiyle üçgen bir parça başlıyoruz ve artırmalar 12 fıstık olduğunda 11 sırada artırma yapmadan örerek düz taban yapıyoruz. Üst kısım için iki parça dikdörtgen parça yaparak aralarına puf çiçek yapıyoruz. Üst kısım içinde 6 tane puf çiçek yapıyoruz ve bunları kenar oyasıyla birbirine birleştiriyoruz. Kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli ve örnekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

İncili papatya güzeli lif modeli için linkimize tıklamayı unutmayınız.

İncili çiçekli kese lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına çok teşekkür ediyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ