İncili papatya güzeli uzun lif yapılışı

İncili papatya güzeli uzun lif yapılışı

İncili papatya güzeli uzun lif yapılışı çeyizlik takım lif modeli arayanlar için takım lif modelidir. Kare ve yuvarlak lif modelleri de bulunmaktadır. Sade ve kibar lif örneği arayanlar için güzel lif modelidir. Beyaz rengin sadeliği inci süslemesi ve kenar renk seçimin pastel renk olması lif modelinin kibar görselliği göstermektedir. Sizler renk seçimini farklı tonlarda uygulayabilirsiniz. Lif modeli sipariş alan arkadaşlarımız içinde çok sipariş alacak lif örneğidir. Video anlatımı izleyerek modeli kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Farklı lif modelleri için linke tıklamanız yeterli olacaktır.

İncili papatya güzeli uzun lif yapılışı

2 Renk lif ipi

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Lif modeli 3 parçadan oluşmaktadır.

Makas

Dikiş iğnesi

İnci

Yapılışı: İlk olarak yedi zincir ile yuvarlak halka oluşturalım, halkanın içine aralarda iki zincir çekerek tekli fıstık yapıyoruz. Toplamda halka içine altı fıstık yapıyoruz. İkinci sırada bir zincir ve ara zincir içine çift fıstık yapıyoruz arada zincir çekelim, üçüncü sırada çift fıstık yapalım ara zincir içine tekli fıstık yaparak sırayı tamamlıyoruz. Dördüncü sırayı da aynı mantıkla tamamlıyoruz. Devamında kenar detayını uyguluyoruz. Farklı ip rengi ile kenar detayını geçelim, orta kısma çiçek detayı ve inci süslemesini yapıyoruz. 2 Parça küçük olacak orta kısımda büyük parça olarak üç parça hazırlıyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

İncili papatya güzeli uzun lif yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ