Tunus işi iki renkli örgü modeli yapılışı

Tunus işi iki renkli örgü modeli yapılışı

Tunus işi iki renkli örgü modeli yapılışı bebek örgü modellerinde sıkça uygulanan Tunus işi örgüleri hanımlarımızın tercihinde olmaktadır. Yapılışı tek şiş ile olan örgü modeli bebek battaniyesi yapılışında sıkça rastladığımız örgü grubundan olmaktadır.

Tunus işi örgü modellerinin geniş örnek seçeneği bulunmaktadır. Yapımı kolay olan görselliği ayrı şık olan örgü modelini video anlatımları izleyerek kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Sitemizde Tunus işi örgü modelleri geniş örnek seçeneğini bulabilirsiniz. Ayrıca bebek yelekleri, battaniye yapımı ve patik modelleri de mevcuttur.

Tunus işi iki renkli örgü modeli yapılışı

İki renk ip kullanımı

4 Numara şiş

Yapılışı: Yapacağınız modele göre zincir sayınızı ayarlayabilirsiniz. Her zincir içinden bir ilmek çıkartalım, farklı renk ip ile ilmekleri toplayarak sıra başına gelelim, ikinci sırada iki ilmeği birlikte örüp bir ilmek aradan çıkartarak sıra sonuna gelelim, ilmekleri toplayarak sıra başına geliyoruz. Diğer renk ip ile devam ediyoruz aynı mantık ile model devam etmektedir. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz şimdiden kolay gelsin.

Tunus işi, örgü modelleri ve yapılışı, hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Tunus işi iki renkli örgü modeli yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ