Üç Büzgülü Tunus İşi Modeli Yapılışı

Üç Büzgülü Tunus İşi Modeli Yapılışı

Üç büzgülü tunus işi modeli yapılışı kolay ve görselliği oldukça güzel olan örgü modelidir. İki renkli örgü modellerini sevenler için örgü modellerinde sıkça tercih edilecek örnek modelidir. Kalan iplerinizi bu modelde renkli çalışarak değerlendirebilirsiniz.

Tunus işi örgü modelleri özellikle bebek örgü modellerinde yelek, battaniye örgülerinde sıkça Tunus işi örnekleri tercih edilmektedir. Sitemizde Tunus işi örgü modelleri oldukça fazla bulunmaktadır. Video anlatımlı baştan sona yapımı mevcut olan örgü modellerini de bakabilirsiniz.

Üç Büzgülü Tunus İşi Modeli Yapılışı

Yapacağınız modele göre ip ve şiş seçebilirsiniz.

Model 3 ve katlarından oluşmaktadır.

Yapılışı: Yapacağınız modele göre zincir sayınızı ayarlayabilirsiniz. Üç ve katları artı iki ilmek atarak ilmek sayınızı ayarlayınız. Her zincirden bir ilmek çıkartalım sıra sonuna gelince farklı renk ip ile ilmekleri üçünü birlikte alıp topluyoruz arada zincir çekerek sıra başına gelelim, tekrar ilmek çıkartarak devam ediyoruz. Model kendini tekrarlayan örnektir. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz şimdiden kolay gelsin.

Tunus işi, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Üç Büzgülü Tunus İşi Modeli Yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ