Tığ işi mandalina dilimi örgü modeli yapılışı

Tığ işi mandalina dilimi örgü modeli yapılışı

Tığ işi mandalina dilimi örgü modeli yapılışı oldukça kolay olan görselliği ayrı güzel olan tığ işi örgü modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Tığ işi örgü modellerini sevenler için çok amaçlı örgü modeli olan mandalina dilimi örneğini örgü modelleriniz de tercih edebilirsiniz. Farklı örgü modelleri için sayfamızı mutlaka ziyaret ediniz. Tunus örgü modelleri, şiş örgüleri video anlatımlı birçok örgü modelini izleyerek yapabilirsiniz.

Tığ işi mandalina dilimi örgü modeli yapılışı

Yapılışı: İpi iki kat yaparak zincir çekimini uygulayabilirsiniz. Yapacağınız modele göre zincir sayınızı ayarladıktan sonra her zincire üçlü trabzan yapalım, ikinci sırada dört tane üçlü trabzan yapalım en alt kısımdaki trabzana batarak beş defada ilmeği çıkartalım bir zincir çekelim yapmış olduğumuz trabzan üzerine on kes ipi saralım ve dilim kısmını oluşturalım yine dört tane yan yana üçlü trabzan ve en alt kısma batarak dilim oluşturalım, üçümcü sırada trabzan uyguluyoruz. Dördüncü sırada yine aynı işlemi uygulayıp dilimleri oluşturalım, detaylı yapılışı için video anlatımı izleyebilirsiniz. Kolay gelsin..

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz şimdiden kolay gelsin.

Tığ işi, örgü modelleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Tığ işi mandalina dilimi örgü modeli yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ