İp ile Eski Şişeleri Değerlendirme

ip ile eski şişeleri değerlendirme2

Kendin yap projeleri benim için son derece önemli bir hal aldı. Son zamanlarda oldukça yayılan kendin yap projeleri hem kadınlar için oldukça keyifli zaman geçirmeyi sağlıyor hem de yeni şeyler üretmemiz için bizleri teşvik ediyor. Son zamanlarda alım gücünün son derece düşmesi ev hanımlarını oldukça düşündürmeye başladı. Evin ekonomisi bizden sorulduğu için elimizdeki meblağ ile en iyisini yapmak için var gücümüzle uğraşır olduk bu sebepten var olan ile yenisini elde etme durumu ilk tercih ettiklerimiz arasında yer almaya başladı.

ip ile eski şişeleri değerlendirme5

Ev dekorasyonu ile ilgiliyseniz dekoratif objelerin ne kadar pahalı olduğunu biliyorsunuzdur. En ufak bir objenin bile çoğu zaman yüksek fiyatlara satıldığını görüyoruz ve çoğu zaman bu durum bizi oldukça üzüyor. Ama aslına bakarsanız her şey para demek değil! Kendi el becerimiz ve hayal gücümüz ile oldukça güzel ürünler de ortaya çıkarabiliriz.

ip ile eski şişeleri değerlendirme4

Eskiyen eşyalarımızı ya da kullanılmamış bir kenara atılmış eşyalarımızı değerlendirmenin yolu geri dönüşüm projelerinden geçmektedir. Bir şekilde aldığımız ve unuttuğumu ürünleri hayal gücümüz sayesinde hayatımıza yeniden kazandırabiliriz. Ben bugün siz bunu kanıtlamak adına evimde bulunan eski şişelerin değerlendirilmesi ile ilgili kendin yap projesinden bahsetmek istiyorum.

ip ile eski şişeleri değerlendirme3

İp ile eski şişe değerlendirme yapımı için boyutları fark etmeksizin istediğiniz adette cam şişeye ihtiyaç duyuyoruz. Ardından güzel bir yapışkan ve istediğiniz renklerde iplere ihtiyaç var. Öncelikle şişelerimizi alıyoruz ve etrafına yapıştırıcımızı sürüyoruz. Yapışkanın üzerinden iplerimizi şişenin etrafında çevirerek şekil veriyoruz ve tüm şişeyi bu şekilde renkli iplerimiz ile kaplıyoruz. İşte gayet güzel bir dekoratif ürün elde etmek bu kadar kolay.

ip ile eski şişeleri değerlendirme

Sizler de kendin yap projesi yapmak için sitemizdeki diğer kendin yap projelerden yararlanabilirsiniz.

 

 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ