İşlemeli Hasır Şapkalar

    Yaz ayları gelip güneş kendini iyiden iyiye hissettirdiğinde hiç şüphesiz ki şapkalara olan ihtiyacımızda artmaktadır. Yaz şapkaları denildiğinde ilk akla gelen ise hasır şapkalardır. Hasır şapkalar hangi renk kıyafet giyerseniz giyin bütün kombinelere rahatlıkla ayak uydurmaktadır. Hem şık olmak hem de güneşten korunmak istiyorsanız sizde mutlaka bir hasır şapka edinmelisiniz. Fötr modelinde olan hasır şapka modelleri olduğu gibi geniş kenarları modeller de vardır. Her iki modeli de çok rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Hasır şapkalarınızı işleme detayları ile renklendirebilir, yenilik katabilirsiniz. Özellikle de yeni trend olmuş mesajlı hasır şapkalar son yıllarda fazlaca rağbet görmeye başlamıştır. Sizde sitelerdeki görselleri inceleyerek hasır şapka üzerine iğne, iplikle yazılar yazabilirsiniz.

Değişik motiflerde işlemeler yaparak da yine hasır şapkalarınıza fark katabilirsiniz. Kombinelerinizle uyumlu olarak rengarenk iplerle işlemeler yapabilirsiniz. Ayrıca taşlarla, boncuklarla da süsleyebilirsiniz.

İşlemeli hasır şapka modelleri çok fazla çeşitlilik göstermektedir. Geniş kenarları hasır şapkanızın kenarlarına işleme ekleyerek daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca arka veya kan tarafında fiyonk ekleyerek de farklılık katmak mümkündür. İşleme yapacağınız zaman boncuk, pul gibi malzemeler kullanarak da şapkanızın şıklığına şıklık katabilirsiniz.

Özellikle de yazın plajların vazgeçilmezlerinden biri olan hasır şapkalar, çoğu kişi tarafından kullanılmaktadır. Eminim ki; her kadının evinde en azından bir tane hasır şapka modeli bulunmaktadır. Siz de şapkalarınızı yenilemek, değiştirmek isterseniz bu fikirlerden yararlanabilirsiniz.

Hasır şapkanızın üzerine işlemeler ile çiçek motifleri, yaprak motifleri ekleyebilirsiniz. Ayrıca taşlarla, boncuklarla, pullarla da motiflerinizi destekleyebilirsiniz. Sitemizdeki resimli anlatımlı görselleri inceleyerek de fikir edinebilirsiniz. Görselleri takip ederek sizde rahatlıkla kendi hasır şapkanızı kendiniz tasarlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ