Isparta gülü lif modeli yapımı

Isparta gülü lif modeli yapımı çiçek teması sevenler için gül detaylı lif çalışmasını lif sevenlerin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı detaylı video anlatımlı ile yapacak olan arkadaşlarımıza kolaylık sağlamaktadır. Lif modelleri son yılların en fazla ilgi gören el işleri arasında yer almaktadır. Yapılışları kolay olması kısa sürede bitimi ve model sayısının geniş olması hanımlarımızın ilgisini arttırmaktadır.

Lif modelleri çeyizlerin en çok tercih edilen el işleri arasında yer almaktadır. Nişan bohçalarında yer alan lif modelleri takım lif modeli ve tasarım lif örnekleri çeyizlik lif modellerinin en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Isparta gülü detaylı lif modelimiz çeyizlik ve sipariş alan arkadaşlarımız içinde güzel lif çalışması olacaktır. Farklı lif örnekleri için sayfamızı ziyaret etmeyi veya yazımızın içindeki linke tıklayarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Isparta gülü lif modeli yapımı

3 Renk lif ip

Model anlatımında 2 numara tığ kullanılmıştır.

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Yapılışı: 6 fıstık ile başlayıp 3 sıra renkli iple devam ettim, daha sonrasında beyaz ipimle 3 sıra devam ettim ve yuvarlak bir lif yaptım 6 sıra oluncaya kadar. Her dilimi birer birer eksiltip yıldız modelini verdim üzerine yeşil fıstık yaptım kutu tekniği ile ve en son gülleri yaparak sabitleyip üzerinin tığlamasını yaparak bitirelim. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Liflerinsultani örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Isparta gülü lif modeli yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ