Kelebek motifli havlu danteli yapımı

Kelebek motifli havlu danteli yapımı havlu kenar dantel modelleri havlu kenarlarının olmazsa olmazıdır. Tığ işlerinde havlu kenarları çok fazla örülen tığ işi modelleridir. Tığ işi öğrenmeye başlayan genç kızlarımız ilk öğrenecekleri havlu kenar modellerini uygulayarak başlamaktadırlar. Basit havlu kenar örneği ile ilk dantel deneyimine başlanmaktadır. Sonrasında geniş ağır havlu kenarları çeyizlik yapılmaktadır. Damat bohçasına en güzel modeller örülüp dikilip bohçada yer almaktadır.

Dantel modelleri evlerimizin bir çok köşesinde yer alan en güzel el işlerimizdir. Banyomuzda da havlular güzel havlularımız kenar dantelleri ile banyomuzu süslerken misafirlerimiz içinde yine en şahane kenar dantelli havlularımız özel olarak ayrı dolapta yer almaktadır. Ayrıca mutfak havluları içinde farklı kenar detaylı danteller yapılmaktadır. Hediyelik olarak havlu modelleri çok sık tercih edilmektedir. Ev hediyesi, askere gidenlere, çeyiz hediyeleri içinde havlu ilk sırada yer almaktadır. Sayfamızda farklı çeşit ve video anlatımlı havlu kenar örneklerini bulabilirsiniz. Modellerimizi beğenerek uygulayacağınızı düşünüyoruz. Çeyizlik dantel köşemize bakkabilirsiniz.

Kelebek motifli dantel örneklerinin resim galerisini sizler için hazırladık; beğendiğiniz modelin örneğini çıkartarak uygulayabilirsiniz. Havlu modeli nakışlı ise uygun renk ip seçmekte fayda var. Düz nakışsız havlu seçimi tercihiniz ise kelebek modelini istediğiniz renk ip ile uygulayabilirsiniz.

Dantel örnekleri, havlu kenarları, havlu kenar modelleri, tığ işi havlu kenarı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlı modellerimiz içinde sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kelebek motifli havlu danteli yapımı

Kelebek motifli havlu danteli
Kelebek örnekli havlu kenar görselleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ