İyi turşu yapmanın püf noktaları

İyi turşu yapmanın püf noktaları

İyi turşu yapmanın püf noktaları turşusuz kış geçmez çorba ve yemeklerin yayında çokta yakışan turşu nasıl yapılır. Püf noktaları nelerdir sorularına cevap arayanlar video muzda bulabilirler.

Ev yapımı turşu oldukça faydalı olduğunu her defasında uzmanlarımız vurguluyor. Bir çok faydası olduğunu ileten uzmanlarımıza kulak kabartan hanımlarımız tam mevsimi olan turşu yapılmaktadır.

Turşu yaparken tuz oranı çok önemli az olduğu zaman eriyen turşu ile karşılaşmak kaçınılmaz. Fazla olduğu zaman kütür kütür olan turşumuz tuzdan ağzımızda acı bir tat bıraktığı için yenmesi zor oluyor. Orantılı tuz, ve sirke ayarları çok önemlidir.

Köylerimizde büyüklerimiz işin uzmanı olmuş çok güzel turşu yapabilmektedirler. Benim gibi fazla bilgisi olmayan hanımlarımızı, iyi turşu yapmanın püf noktaları nelerdir videomuzu izlemeye davet ediyorum. Yine güzel konularda görüşmek üzere hoşçakalın..

Turşular, püf noktaları, turşu yapmanın kuralları, erik turşu, daha fazlası için video, ve linkimize tıklamayı, beğenilerinizi paylaşımlarınızı unutmayınız.

İyi turşu yapmanın püf noktaları video anlatımlı olarak izleyerek lezzetli güzel turşular yapabilirsiniz.

Levent 1984 ve iyi fikir kanalına bu güzel video için teşekkür ediyoruz.

 

İyi turşu yapmanın püf noktaları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ