Kabartmalı iki renkli örgü modeli yapılışı

Kabartmalı iki renkli örgü modeli yapılışı

Kabartmalı iki renkli örgü modeli yapılışı örgü modellerinde örnek arayan arkadaşlarımız için görselliği güzel olan video anlatımlı örgü modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Şiş örgü modelleri en çok yapılan el işleri arasında yer almaktadır. Çocuk ve bebek örgü modellerinden yetişkin örgülerinde şiş örgü modelleri tercih arasında yer almaktadır. Kış ve dört mevsime uygun ip seçeneği ile örgü modelleri hanımlarımız tarafından yapılmaya devam etmektedir. El emeklerinden vazgeçemeyenlerin en doğru adresi canım anne olmaktadır. El işlerinde örgü gruplarında en yeni ve güzel anlatımlı videoları sizlere sunmaya devam etmekteyiz. Yeni modellerde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Kabartmalı iki renkli örgü modeli yapılışı

Model 2 ve katlarından oluşur iki ters iki düz örgü ilmek yerlerini değiştirerek modelin kabarık olması sağlanmaktadır.

Model anlatımında 2 renk ip tercih edilmiştir sizler istediğiniz renk tercihini yapabilirsiniz.

İp ve elinize göre şiş seçebilirsiniz.

Özellikle modelimiz bebek örgülerinde çok tercih edilmektedir.

İlk olarak 14 ilmek atarak model anlatımına başlanmıştır. Arka yüzden başlanmıştır 2 ter 2 düz olarak örüyoruz. Üçüncü sırada terler düz düzler ters olarak örülmektedir. Arka yüzünde tekrar aynı işlem yapıyoruz. Ön yüzünde aynı teknik arka yüzünde yine aynı işlemi yaptık toplamda 6 sıra örmüş olduk farklı renk ip bağlıyoruz. Model kurulumu yapıyoruz, düz ilmekleri örmeden şişe alalım ters ilmekleri düz olarak örelim ve arka tarafta yine düz ilmekleri örmeden şişe alalım ve ters örgüleri ters olarak örelim. Devamında ilmeklerin hepsini düz olarak örelim, devamında yine tersleri düz düzleri ters olarak modelimizi yapmaya devam ediyoruz. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Örgü modelleri, örgü ve el işleri, şiş örgü modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım_ youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Kabartmalı iki renkli örgü modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ