Kağıt İle Süsleme Fikirleri

Kağıt ile yeni süsleme fikirlerini paylaşmaya devam ediyoruz, bu videomuzda iki güzel kağıt ile sınıf süsleme, kağıt ile oda süsleme, doğum günü gibi ginlerde süsleme için güzel fikir olabilecek süsleme fikirleri sunuyoruz sizlere. Çocuklar ile birlikte yapılabilecek en güzel aktivitelerden birisi diyebiliriz. Okul öncesi ve sonrası çocuklar için çok eğlenceli bir etkinlik olacaktır.

Kağıt İle kalp ve yelpaze Fener süsleme yapımı Okul öncesi dönem için hem zaman geçirmelik hem de el kasları ve gelişimi için oldukça faydalıdır. Okul dönemi çocoklarda ise özel günlerini renklendirebilecek bir etkinlik. Kendi ürettikleri bir şeylerin kullanılması ve değerli olması çocukların özgüvenine de destek olacaktır. Bu çalışmamızı özellikle aile etkinliği olarak yapmanızı tavsiye ederim.

Gerekli Malzemeler

Renkli kağıtlar , makas , yapıştırıcı.

Daha farklı kağıt ile yapılan etkinlikler için sitemize detaylı göz atmayı unutmayınız. Bu çalışmaların birkaç tanesine linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Videolu anlatımını yapmamızı istediğimiz farklı çalışmalar olursa bizlere video altındaki yorumlar kısmından yazmanız yeterli olacaktır . Ayrıca video ilgili görüş öneri ve destek yorumlarını da muhakkak bekliyoruz. Yorumlarınız bizim için gerçekten çok kıymetli. Bütün yorumları cevaplamak üzere bekliyor olacağız.

Bundan sonraki çalışmalarda görüşmek üzere hepiniz hoşçakalın.

Kağıt İle Kalp ve Yelpaze Fener Yapılışı
Krapon-Kagidi-ile-cicek-Yapimi-Susleme-Yapimi
Krapon Kağıdı ile Çiçek Yapımı – Süsleme Fikri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ