Kağıt İpten Japon Düğüm Çanta

Kağıt İpten Japon Düğüm Çanta

Bu dönemlerde çok ses getiren çanta modellerinden bir tanesinin anlatımını sizlerle buluşturuyoruz bugün. Kağıt ipten örülen bu çantayı daha önce muhtemelen gördünüz fakat nasıl yapıldığını bulamamış olabilirsiniz. Anlatım videosu ile birlikte çantanın anlatımını sizler ile buluşturuyoruz.

Kağıt iplikten yapılan çantalar gibi ünlü markaların sattığı pahalı çantaların yapımı şu sıralar oldukça popüler. Çoğu modelin anlatımını sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz. Çantaları ördükten sonra görenler nerden aldığınızı merak edip muhakkak soracaklardır.

by Aynur Kos Youtube Kanalının anlatımı ile öreceğimiz çantayı bütün kombinleriniz ile kullanabilirsiniz. Çok şık ve rahat bir çanta olduğu için oldukça fazla tercih ediliyor.

  • Çantanın yapımında
    • %100 kağıt karışım ip
    • 3.5mm yani 6 numara tığ kullanılmıştır.

Kağıt ip kullanarak daha önce herhangi bir şey örmediyseniz örerken biraz zorlanabilirsiniz. İpin yırtılması gibi bir durumda karşılaşırsanız ipi biraz ıslatabilirsiniz. Kağıt ipler hafif nemli iken örmek alışana kadar kolaylık sağlayacaktır.

by Aynur Kos Youtube Kanalına güzel anlatımından dolayı teşekkürlerimizi iletiyoruz. Videoyu beğenip kanala abone olarak destek olabilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin.

Bunun gibi daha pek çok çanta modeli anlatımı, pratik bilgi, çeyizlik örgüler, bebek örgüleri ve yemek tarifleri için sitemize göz atmayı ve takipte kalmayı unutmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ