Kalp dilimli lif yapılışı

Kalp dilimli lif yapılışı

Kalp dilimli lif yapılışı oldukça gösterişli olan kalpli lif modeli yapımı siz değerli takipçilerimizin beğenisini bekliyor. Bu modelimizi kız çeyizi için annelerimiz mutlaka yapacaklardır.

Kalp dilimli lif modelimiz oldukça şık bir örneğimizdir bir çok renk tercihi ile yapabilirsiniz. Video anlatımlı olarak yayınlanmaktadır. Kolaylıkla yapıla bilen görsel detaylı harika lif örneğimizi sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımlarımız oldukça fayda sağlayacaktır. Üç renkle yapılan ve kalp şekli ile sevgi anlatan bir lif çalışmasını sizlerde beğenerek öğrene bilir ve yapabilirsiniz.

Lif modelleri ve yapılışları tığ işlerini sevenlerin favorisi olan el işlerinde birinci sırada yer alırken hobi olarak başlayan işimiz olarak evlerimize konuk ve hanımlarımıza kazanç olmaktadır emekçi hanımlarımız çok kutluyorum başarılarının devamlılığı diliyorum.

Sipariş alan arkadaşlarımıza kalp dilimli lif örneğimiz bol, bol, sipariş getirmesini dileklerimle, elimizden eksik olmayan lif örnekleri her daim çantamızda taşımak mümkün oluyor. Pazarda satışta, bahçemizde otururken ve komşularımızla çayımıza eşlik eden lif yapılışları ayrı bir güzelliği vardır. Elinizde lifiniz gönlünüzde güzel sohbetlere konuk olma dileğiyle canimanne.com ailesi olarak tekrar hoş sohbetlerinizde buluşmak üzere hoşçakalın.

Kalpli lif modeli yapımı

Kalpli lif modeli Model yapımında

3 Renk bonbon kristal ve kartopu kristal marka ip kullanılmıştır.

5 Numara tığ seçimi tercih edildi.

Çift katlı olan modelimiz büyük kalp zemin ve iç kısım küçük kalp iki dilim halinde hazırlanıyor.

Yıldız tekniğiyle örülen modelimiz kolay ve gösterişli bir modeldir..

Detay olarak iki dilimi birbirine birleştirmek için 3 adet bağcık kullanılıp kenar ortası da geçilince bitiriliyor..

Lif modelleri, lif örnekleri ve yapılışları hepsi veya daha fazlasına ulaşmak için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni ve paylaşım olarak yayınlarsanız çok mutlu oluruz. Video mızın devamlılığı için beğeni paylaşım oldukça önemlidir.

Kalp dilimli lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pamuk lifler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.

blank

Kalp lif modeli yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ