Kalp Şeklinde Lif Modelleri

Kolayca örebileceğiniz en güzel ve şık duran kalp şeklinde lif modelleri örnekleri aşağıdan detaylı olarak bulabilirsiniz.

Çeyiz hazırlayan genç kızlar genellikle çeyizlerine kalp şeklinde lif modellerini koymayı tercih etmektedir. Kalp aşkı ve sevgiyi ifade ettiği için sıkça tercih edilen bir model olan kalp şeklindeki lif modellerinin çeşitli örnekleri bulunmaktadır. Eldiven, çift taraflı, küçük kalplerin oluşturduğu ve daha bir sürü modeli zevkinize göre tercih edebilirsiniz.

Kalp şeklinde lif modellerinin en güzel kullanımı ele geçen şekilde olan örneklerdir. Eldiven şeklinde olan bu modeller ele kolayca girdiği için hem kullanımı daha pratiktir hem de görünümü daha güzeldir.  Kalp şeklinde lif modellerini yaparken kırmızı, beyaz veya pembe tonlarını tercih edebilirsiniz. En fazla kullanılan renk ise kalp denilince akla gelen kırmızı rengidir. Kırmızı renkteki kalpli lif modellerini çeyizlerinize koyup evlendiğinizden güzelce kullanabilirsiniz.

İsterseniz kalp şeklinde lif yaparken 3-4 adet kalbi birleştirip de güzel bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz. Eğer büyük lif örmek istiyorsanız bu yöntemi deneyebilirsiniz. 4 parça örüp birleştirme yapmak büyük kalpli bir lif örmekten daha pratik olacaktır.

Kalp Şeklinde Lif Modelleri

Aşağıda yer alan kalp şeklinde lif modelleri örnekleri arasından beğendiklerinizi seçip sizde evinizde veya çeyizinizde kullanabilirsiniz. Sitemizde yer alan diğer lif modelleri için ise bu linke tıklayabilirsiniz. Kalpli lif modeli örneğinin videolu anlatımını adım adım izlemek için ise aşağıda yer alan videoya bakabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ