Kalpli uzun lif yapımı

Kalpli uzun lif yapımı kalp temasını lif modelinde tercih edenler için harika renklerin bir arada örebileceğiniz güzel bir lif örneğini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı oldukça kolay olan ve uzun lif modellerini seven hanımlarımızın kaçırmayacağı lif modeli olacağını düşünüyoruz. Kalpli uzun lif modelinde kalan iplerinizi değerlendire bileceğini farklı lif çalışması olacaktır. Lif sevenlerin beğenisine sunuyoruz.

Çeyizlik lif modeli arayan arkadaşlarımız içinde görselliği şık olan kalpli uzun lif örneğini nişan bohçaları için tercih edebilecekleri lif modeli olacağını düşünüyoruz. Farklı lif modelleri için linke tıklamayı unutmayınız. Sayfamızda lif sevenlerin bir çok lif modelini bulabileceği lif örnekleri bulunmaktadır. Yeni lif çalışmalarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız…

Kalpli uzun lif yapımı

Kalp detayını istediğiniz renklerde yapabilirsiniz.

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

12 Tane üst üste fıstık yaparak başlıyoruz model yapımına son fıstık üzerine açık fıstık yapıyoruz devamında üçlü fıstık yapıp kapatalım. Sıra sonuna kadar üçerli fıstık uyguluyoruz. Aynı uygulamayı tekrarlıyoruz ve üç açık fıstık yapıp tutmak yerini yapıyoruz. Sonrasında devam edip kalp detaylarını yapıyoruz. Detaylı yapılışı video anlatımını izleyebilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası linke tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Kalpli uzun lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ