Kaplumbağa figürlü lif yapılışı

Kaplumbağa figürlü lif yapılışı

Kaplumbağa figürlü lif yapılışı çocuklar için harika lif yapımı bir çok çocuk kaplumbağaları çok sevmektedir. Lif modeline uyarlanan kaplumbağa figürünü çocuklarını mutlu edecektir onlar için yapabilirsiniz.

Lif modelinin detaylı yapılışı video anlatımda yapılmıştır. Kolaylıkla yapabileceğiniz modeldir. Farklı figürlü lif modelleri için sayfamızı ve linke tıklamanız sizlere yardımcı olacaktır.

Figürlü lif modellerini çeyizler ve siparişler içinde uygulayabilirsiniz. Torunları olan büyüklerimiz figürlü lif modelini küçüklere hediye ederek onları sevindirebilirsiniz.

Bir çok yeni lif örneği için linke tıklamayı unutmayınız… Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşaçakalınız..

Kaplumbağa figürlü lif yapılışı

3 Renk lif ipi

Elinize yatkın tığ kullanabilirsiniz.

Model taban üzerine kaplumbağa figürlü çocuk lif modelidir.

6 Dilimden 6 kaplumbağa yapılmıştır.

İlk olarak halka yapalım halka içine fıstık uyguluyoruz. Fıstık kaç dolgulu istiyorsanız yapabilirsiniz. Aralarda 1 zincir çekerek altı fıstık yapalım.

Devamında arttırma ile lif modelinin tabanını dilimleri oluşturuyoruz. Sonrasında figürü uyguluyoruz. Modelin detaylı yapımı için video anlatımı izleyebilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modeli, figürlü lif yapımı, lif modelleri ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Kaplumbağa figürlü lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

İlmek aşkı kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ