Kapşonlu Erkek Çocuk Hırkası Modelleri

Çocuk kıyafetlerindeki moda ve değişiklik her geçtiğimiz yıl değişmektedir. Birbirinden farklı ve şık modeller ortaya çıkmaktadır. Hiç şüphesiz ki kız çocukları için kıyafet seçeneği erkek çocuklarına oranla çok daha fazla çeşitlilik göstermektedir. Bu yüzden erkek çocuğu olan anneler yeni modeller ararken biraz zorluk çekmektedir. Tekstil sektörü her ne kadar gelişse de çeşitlilik açısından pek bir fark olmamaktadır. Kadınlarımız da çareyi örgü modellerde bulmuştur. Örgüye istediğiniz şekli deseni verebileceğiniz için istediğiniz modeli de rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Erkek çocukları için çok şık kazak, yelek, hırka modelleri vardır. her geçtiğimiz günde bu modellere yenileri eklenmektedir. Erkek çocukları için örgü yapılacağı zaman genellikle mavi, lacivert, siyah ve beyaz renkler ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Seçeceğiniz ipin cinsine de dikkat etmelisiniz. Seçeceğiniz ip pamuklu, yünlü olursa daha sıcak tutar ve kullanımı daha rahattır. Sentetik yapılı iplerle örülen kazaklar hem kullanışsız hem de sıcak tutma açısından da iyi bir seçenek değildir.

    Erkek çocuk hırkası modelleri arasında hayvan figürleri ve motifleri ile süslenen modeller dikkat çekmektedir. Ve son zamanlarda kendinden desen veren iple örülen hırkalar da çok fazla rağbet görmüştür. Yaptığınız hırkalara kapşon ekleyerek daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Böylelikle soğuk kış günlerinde daha kullanışlı bir hırkanız olmuş olur.

Kapşonlu erkek çocuk hırkası örnekleri arıyorsanız sitemizden ulaşabilirsiniz. Birbirinden farklı ve şık modellerimizi resimli anlatımlı görsellerden takip edebilir ve istediğiniz modeli örmeye biran evvel başlayabilirsiniz. İlk bakışta hırkalara kapşon eklemek zor gibi görünse de aslında örgü bilen her bayan rahatlıkla yapabilir. Görsellerden de yardım alarak sizde rahatlıkla yapabilirsiniz. Eğer desen koymayı bilmiyorsanız düz bir şekilde örüp sonrasında üstüne istediğiniz motifi ekleyebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ