Kapşonlu Şal Modelleri

  Şalların birbirinden şık ve gösterişli modelleri mevcuttur. Hazır olarak satılan şal modelleri olduğu gibi el emeği, göz nuru el örgüsü modelleri mevcuttur. Özellikle de son zamanlarda el örgüsü ürünlere olan düşkünlüğün artmasıyla birlikte örgü şallar da daha fazla kullanılmaya ve tercih edilmeye başlamıştır. Kombineleriniz de aksesuar olarak kullanabileceğiniz şal modelleri olduğu gibi kombine tamamlayıcı olarak kullanılan modelleri de mevcuttur.

Şal modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. İnce iplerle örülen yazlık modelleri olduğu gibi kalın iplerle örülen kışlık modelleri de vardır. Hem yaz hem de kışın kullanabileceğiniz şık modelleri vardır. Sizde dilediğiniz modelleri seçerek örmeye başlayabilirsiniz.

Aynı zamanda şalların tığ işi örgü ile örülen modelleri olduğu gibi şiş ile örülen modelleri de vardır. siz hangi alanda daha iyiyseniz onu tercih edebilirsiniz. Şallarınızı tek renk iplik ile örebileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak da şık modeller elde edebilirsiniz.

Şal örnekleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Düz şekilde örülenleri olduğu gibi desenli modelleri de vardır. Bütün şekilde örülen şal örnekleri olduğu gibi parçaların birleştirilmesi ile veya motiflerin birleştirilmesi ile oluşan modelleri de vardır.

Örgü şalları spor günlük kombinelerinizde kullanabileceğiniz gibi özel davetlerde kullanacağınız modelleri de vardır. Özellikle de simli iplikler ile örülen şalla özel davet kombinelerinize renk, farklılık katacaktır.

Örgü şalların her geçen gün yeni modelleri örnekleri ortaya çıkmaktadır. Son zamanlarda sıklıkla tercih edilen modeller  arasında kapşonlu şal modelleri yer almaktadır. Kapşonlu şalları kış ve sonbahar aylarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Birbirinden şık ve farklı kapşonlu şal modelleri için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. Modeller arasından dilediğinizi seçerek uygulamaya başlayabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ