Püsküllü Atkı Modelleri

  Soğuk kış günlerinin gelmesiyle birlikte atkı ve berelere olan ihtiyaçta giderek artmaktadır. Kışın soğuklardan korunmak için kullandığımız atkıların hazır olarak satılanları olduğu gibi el emeği, göz nuru örgü modelleri de mevcuttur. Elbette ki hazır ürünler hiçbir zaman örgü ürünlerin yerini tutmayacaktır. Bu yüzden özellikle de son zamanlarda örü parçalara olan ilgi de giderek artmaktadır.

  Atkı modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Tek renk iplerle örülen modeller olduğu gibi birden fazla renk iplikle örülen atkı modelleri de mevcuttur. Son zamanlarda ebruli ipliklerle örülen atkı modelleri de fazlasıyla ilgi görmeye başlamıştır. Sizin renginiz veya tarzınız hangisine daha yakınsa o modelleri tercih edebilirsiniz.

  El örgüsü atkılar hem sıcak tutması açısından hem de kullanışlı olması açısından oldukça sıklıkla tercih edilmektedir. Şiş ile örülen atkılar olduğu gibi tığ işi örgü ile örülen atkı modelleri de mevcuttur. Erkek ve bayanlar için örülen modelleri olduğu gibi çocuklar ve bebekler için örülen küçük formlu atkı örnekleri de vardır.

Örgü atkıları kışın soğuğundan sizi koruduğu gibi aynı zamanda kombinelerinizi de renklendirecek ve farklılık katacaktır. Kışın soğuğunda bile size eşsiz görünmenizi sağlayacaktır. Örgü atkıların her geçen gün yeni modelleri, örnekleri ortaya çıkmaktadır. Son zamanlarda ortaya çıkan modellerden biri de püsküllü örgü atkı modelleridir. Püskülün her giysi de kullanılmaya başlamasıyla beraber atkılarda da sıklıkla kullanılmaya başlamıştır. Püsküller atkılarınızın daha şık ve gösterişli görünmesine yardımcı olacaktır. Renk renk püsküller yapabileceğiniz gibi atkınız için yaptığınız püskülleri tek renk olarak da yapabilirsiniz. Püskül yapımını bilmiyorsanız sitemizdeki görsellerden yardım alabilirsiniz.

Atkı öreceğiniz ipin kaliteli olmasına dikkat etmenizi öneririz. Kaliteli, pamuklu ve yumuşak dokulu ipleri tercih etmeniz en doğrusu olacaktır.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ