El Örgüsü Bebek Sandalet Modelleri

El Örgüsü Bebek Sandalet Modelleri

El örgüsü ile yapılan parçalar her geçen gün daha çok değer kazanmakta ve rağbet görmeye başlamaktadır. El emeği, göz nuru el işi ürünlere her geçen gün yenileri eklenmektedir. Eskiden yalnızca çeyiz sandıklarını süsleyen ürünler, artık günümüzde her alanda sıklıkla kullanılmaya başlamıştır. El örgüsü ile yapılan bebek kıyafetleri de el örgüsü parçaların en başında gelmektedir. Birbirinden şık ve gösterişli bebek kıyafeti modelleri mevcuttur. Patikler, yelekler, kazaklar, hırkaların yanı sıra yeni ortaya çıkmış olan modeller ve parçalar da mevcuttur. Bunlardan biri de el örgüsü bebek sandaleti modelleridir.

  El örgüsü bebek sandaleti modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Kız ve erkek bebekler için farklı modeller ve renkler kullanılmaktadır. Bebek sandaletini örmek için kalın iplikle tercih edilmelidir. Kız bebek sandaletlerinde daha çok pembe, krem, beyaz, pudra gibi renkler ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Erkek bebekler için örülen örgü sandaletler için daha çok mavi, krem, beyaz, siyah, lacivert gibi renkler daha ağırlıklı olarak kullanılır. Ördüğünü sandaletlerin daha şık ve gösterişli olmasını sağlamak için boncuk, inci, kurdele gibi materyaller kullanarak daha şık görünmesini sağlayabilirsin.

Erkek bebek sandaletlerini düz şekilde ördükten sonra üzerine hayvan figürleri yapıp ekleyebilirsiniz. Kız bebek sandaletleri için yine aynı şekilde düz örerek çiçek, yaprak, gül gibi motifler yaparak daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Tek renk iplik ile örülen sandalet modelleri olduğu gibi birden fazla rengin bir arada kullanıldığı modeller de mevcuttur.

  El örgüsü bebek sandaleti örnekleri arıyorsanız sizde sitemizdeki görselleri takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz. İlk bakışta yapımı zor gibi gelse de aslında el becerisi olan her bayanın yapabileceği kolaylıktadır.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ