Kapüşonlu Panço Modelleri

Kapüşonlu Panço Modelleri

El emeği ile yapılmış, özenle örülmüş ürünler giyim sektöründen son zamanlarda fazlasıyla rağbet görmeye başlamıştır. Eskiden beridir yapılan ve değer verilen örgü parçalara her geçen gün yenileri eklenmeye devam etmektedir. Geçmişten günümüze kadar gelmeyi başarmış birçok örnek ve modelin yanı sıra değişen moda akımları ile uyumlu olarak yeni ürünlerde ortaya çıkmaktadır. Örgü parçalar tektir ve size özeldir. Bu yüzden de hazır olarak alınan ürünlerden çok daha fazla değerlidir.

Kapüşonlu Panço Modelleri

 

Örgü ile yapılan birçok giyim ürünü mevcuttur. Örgüden yapılmış kazaklar, yelekler, hırkalar, çantalar, bolero, panço ve daha birçok farklı ürün bulunmaktadır. Bu kadar farklı ürü yelpazesi içerisinde her geçen gün bu ürünlerin yeni modelleri ve örnekleri ortaya çıkmaya devam etmektedir.

 

Kadınların son zamanlardaki gözdesi olan pançoları hazır olarak alabileceğiniz gibi kendiniz de örebilirsiniz. Birbirinden şık ve farklı panço örnekleri arasından dilediğinizi, zevkinize en çok uyan modeli seçerek örmeye başlayabilirsiniz.

 

Örgü pançoların tek renk olarak örülenleri olduğu gibi birden fazla rengin bir arada kullanıldığı modeller de vardır. Aynı zamanda panço yapımında ebruli ve sakallı ipleri de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pançoların tığ işi örgü ile yapılanları olsa da daha şiş ile yapılan modelleri ön plandadır. Hem kış aylarında hem de bahar aylarında rahatlıkla kullanabileceğiniz pançoları hem günlük hayatınızda hem de özel davetlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pançoların son sezonda en sık kullanılan modeli ise kapüşonlu olanlarıdır.

 

Kapüşonlu panço modelleri son zamanlarda oldukça sıklıkla tercih edilmeye başlamıştır. Yetişkinler için olan modelleri olduğu gibi çocuklar için olan çeşitleri de mevcuttur. Birbirinden şık ve farklı modeller için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ