Örgü panço modeli yapılışı

Örgü panço modeli yapılışı

Örgü panço modeli yapılışı tığ işi kolay panço yapımı kız çocuklarının çok sevdiği örgü modelleri arasında yer almaktadır. Kış mevsiminin gelmesiyle hanımlarımız örgü modellerine ilgisi oldukça fazla olmaktadır. Farklı ve çeşitli örgü modellerine sitemizde yer vermeye devam etmekteyiz.

Örgü tığ işi modelleri hanımlarımızın en çok tercih ettiği örgü modelleri arasında yer almaktadır. Tığ işi modellerin başında bebek yelekleri olmaktadır. Kız çocukları için yelek modelleri kadar panço modelleri de sıkça örülen örnekler arasında yer almaktadır. Bahar aylarında ve mevsim geçişlerinde sıkça kullanın panço modelleri annelerin kız çocukları için ördüğü örgü modelleri arasında yer almaktadır. Sayfamızda farklı örnek seçeneği bulunmaktadır. Modellerimize bakmadan karar vermeyiniz.

Örgü panço modeli yapılışı

İstediğiniz ip seçimi

İp ve elinize göre tığ kullanımı

Yapılışı: 80 zincir ile modele başlanmıştır. Zincir sayısını hazırladıktan sonra ıç kısmından birleştirelim, her zincir içine ikili trabzan uyguluyoruz. Üç zincir çekip tığ işi lastik modeli uyguluyoruz. Toplamda dört sıra lastik uyguluyoruz. Üç zincir çekelim ikili trabzan yapıyoruz aynı noktada zincirle beraber üç trabzan olacak, bir zincir iki zincir atlayıp yine aynı noktaya üç tane ikili trabzan uyguluyoruz. Aynı şekilde sırayı tamamlayalım, model arttırma işlemi ile devam etmektedir. Modelin detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Tığ işi modelleri, panço yapımı, örgü ve el işleri  ve yapılışı hepsi  ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Örgü panço modeli yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ